8 hónapnál régebbi cikk

Nyitott állásajánlatok a székesfehérvári XOMOX Magyarország Kft.-nél
Fehérvár Médiacentrum fotója
XOMOX

Székesfehérvári csapatukba keresnek új kollégákat 3 műszakos munkarendbe a XOMOX Magyarország Kft-hez.

A XOMOX Magyarország Kft, mint az amerikai CRANE Co. vállalatcsoport integrált része több mint 20 éve gyárt Magyarországon olyan ipari szerelvényeket, melyek a vegyipari, gyógyszeripari és energetikai alkalmazások minőségi követelményeinek magas szintű kielégítésére alkalmasak. Számtalan referencia bizonyítja a hazai vezető felhasználóknál és globális partnereiknél ter­mékeik magas minőségét, mely folyamatosan új piaci lehetőségeket nyit számunkra a további fejlődésünkhöz. www.cranecpe.com

Székesfehérvári üzemükbe jelenleg az alábbi nyitott pozíciókba keresnek új munkatársakat:

1. Raktáros (Üzemi logisztikus)

 Amit kínálnak:
    • Bruttó 35 100 HUF cafeteria a belépéstől kezdve
    • Havi teljesítménybónusz 24 000 HUF
    • 100 %-os bejárási támogatás szerződéses járattal vagy tömegközlekedés esetén
    • 30 HUF/km nettó bejárási támogatás autóval történő bejárás esetén vidékről
    • Sportolási lehetőség támogatása
    • Családias hangulat
    • Csapatépítő rendezvények
    • Gyümölcsnap havonta

Új kolléga feladatai:
    • Gyártócellák anyagellátásának biztosítása, az anyagmozgások dokumentációja (üzemközi és raktári területen történő anyagmozgatás)
    • Hulladékok előírás szerinti kezelése
    • Együttműködés a külső raktárral
    • Vállalatirányítási rendszer adatainak karbantartása
    • Közreműködés leltározási folyamatokban
    • Esetenként külsős partnerektől beérkezett áru mennyiségi és minőségi átvétele szállítólevél vagy számla alapján

Téged keresnek, ha:
    • Legalább 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezel
    • 3 műszakos munkarendet tudsz vállalni
    • Szereztél már tapasztalatot gyártóüzem raktárában (legalább 2-3 év)
    • Rendelkezel vezetőüléses, vezetőállásos- és gyalogkíséretű targoncára szóló érvényes jogosítvánnyal
    • A számítástechnikai eszközöket felhasználói szinten tudod kezelni
    • Fizikai állapotod megfelelő közepesen nehéz fizikai munkához

2. Műanyagüzemi gépkezelő

    • 420 000 HUF bruttó havi alapbér
    • havi 35 100 HUF bruttó cafeteria a belépéstől kezdve
    • havi 32 400 HUF jelenléti bónusz
    • havi teljesítmény bónusz 24 000 HUF
    • vidékről 30 HUF/km bejárási támogatás autóval
    • lakhatási támogatás Székesfehérvárra történő költözés esetén
    • sportolási lehetőség támogatása (úszás, személyi edzés, stb.)
    • családias hangulat
    • egyedülálló technológia megismerése tapasztalt szakemberektől

    • ipari csapok és szelepek alkatrészeinek műanyagozása fröccsöntő és extrúderes technológiával

    • 3 műszakos munkarendet tudsz vállalni (hétfőtől péntekig 8 órában) heti váltással
    • legalább 3 év egybefüggő gyári tapasztalattal rendelkezel
    • megbízható munkaerő vagy, jelenlétedre és munkádra hosszú távon számíthatunk

Magyar nyelvű önéletrajzodat a hr-hungary@cranecpe.com  e-mail címre várják vagy az alábbi telefonszámon érdeklődhetsz: 22/513-105.

Legnépszerűbb
Fehérvári hasznos infók
Hasonló cikkek