Partly cloudy4 °C
2021. január 25. hétfő Pál
Menü
Házhozszállítás

Vargha Tamás: Mielőbb legyen teljes jogkörű vezetője a fehérvári kórháznak!

Vargha Tamás városunk országgyűlési képviselőjeként húsvétvasárnap Facebook-oldalán annak a véleményének adott hangot, miszerint kiemelten fontosnak tartja, hogy kórházunk élén mindenképpen és mielőbb legyen teljes jogkörrel rendelkező orvosszakmai vezető.

Mint azt mi is megírtuk, Csernavölgyi István leváltása után Reiber István orvosigazgató látja el átmenetileg a Fejér Megyei Szent György Oktatókórház vezetői teendőit. 

Vargha Tamás városunk országgyűlési képviselőjeként húsvétvasárnap Facebook-oldalán annak a véleményének adott hangot, miszerint kiemelten fontosnak tartja, hogy kórházunk élén mindenképpen és mielőbb legyen teljes jogkörrel rendelkező orvosszakmai vezető.

"Ezt határozottan kértem Kásler Miklós miniszter úrtól is. Hosszabb távon a főigazgatói álláshelyre a szaktárca ír ki pályázatot. - írja.  - A felmentés okairól és részleteiről nem tudok - és felelőtlenség is lenne részemről ebben a témában - nyilatkozni. Köszönöm Dr. Csernavölgyi István elmúlt évtizedben városunk és megyénk lakóinak egészsége érdekében végzett munkáját!

Ami ebben a helyzetben a legfontosabb: a kórházban a gyógyító munkát semmi ne zavarja, az ott dolgozók és mindenki számára kiszámítható legyen az intézmény működése.

Köszönöm a Szent György Kórház orvosainak, nővéreinek és minden munkatársának áldozatos munkáját. Tudom, hogy az ünnep az Önök számára ezzel a nem mindennapi szolgálattal telik - mégis engedjék meg, hogy áldott, békés Húsvétot kívánjak!

Kapcsolódó cikkek

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Házhozszállítás

Most olvassák


Ez van

A hét sztorija

Eseménynaptár

 • Törvényi védelmet kaptak a vidéki zajok és szagok Franciaországban
  Törvényi védelmet kaptak a vidéki zajok és szagok Franciaországban
 • Erős földrengés volt az Antarktisz partjainál
  Erős földrengés volt az Antarktisz partjainál
 • Tombol a járvány harmadik hulláma Spanyolországban
  Tombol a járvány harmadik hulláma Spanyolországban
 • Szigorú intézkedések mellett tartották meg a középiskolai írásbeli felvételi vizsgákat
  Szigorú intézkedések mellett tartották meg a középiskolai írásbeli felvételi vizsgákat
 • Átadták a Petőfi Zenei Díjakat
  Átadták a Petőfi Zenei Díjakat
 • Horvátországban felfüggesztették a lakosság oltását a vakcinahiány miatt
  Horvátországban felfüggesztették a lakosság oltását a vakcinahiány miatt
 • Tájékoztató kampány indult a koronavírus elleni oltásról
  Tájékoztató kampány indult a koronavírus elleni oltásról
 • HÍREK 17 órakor 2021.január 23.
  HÍREK 17 órakor 2021.január 23.
 • Ingyenes lett a hungarikumnak választott kutyafajták törzskönyvezése
  Ingyenes lett a hungarikumnak választott kutyafajták törzskönyvezése