4 hónapnál régebbi cikk

Eltűntek: 23 fehérvárit keres jelenleg is a rendőrség, van akiről 28 éve nem tudni semmit
·Hírekeltűnt·Utolsó frissítés: undefined
Fehérvár Médiacentrum fotója
police.hu
Eltűntek: 23 fehérvárit keres jelenleg is a rendőrség, van akiről 28 éve nem tudni semmit
·Hírekeltűnt·Utolsó frissítés: undefined

23 székesfehérvári születésű ember szerepel a rendőrség eltűnt vagy ismeretlen helyen tartózkodó személyeket összegyűjtő listáján. 74 éves a legidősebb eltűnt fehérvári, akit lassan 28 éve keresnek. Nagyon sok a fiatal, 15 éves eltűnt gyermek a listán. 

A rendőrség adatbázisában a székesfehérvári születésű eltűntekre keresve jelenleg 23 találatot mutat a police.hu honlap. A tapasztalat azt mutatja, hogy az eltűnt személyek harmada általában 15 napon belül előkerül. A rendőrségi adatbázis folyamatosan változik, nagyon gyorsan frissül az oldal. 

Fontos, hogy azonnal forduljunk a rendőrséghez, ha úgy érezzük, hogy baj van. A hatóság körözést indít és rögzítik az eltűnt személy adatait. A rendelkezésre álló online felületeken pedig megkezdik az illető keresését. A hatályos jogszabály szerint 90 évig keresik az eltűnteket. 

Rituper Dávid 2022. január 4-én tűnt el. A fehérvári születésű fiú, augusztusban lesz 16 éves. A Bonyhárdi Rendőrkapitányság rendelete el körözését. 

Lóránt Laura 2022. január elsején tűnt el. A székesfehérvári lány testmagassága 156-160 cm közötti, hosszú hátig érő haja van. Haj hossz: hátig érő. A 15 éves lány körözését a Székesfehérvári Rendőrkapitányság rendelete el.

Farkas Rafael 2021. december 14. óta tartózkodik ismeretlen helyen. Novemberben töltötte be 15. életévét a fiú, akit lassan egy hónapja keres a Székesfehérvári Rendőrkapitányság.

Turai Jázmin októberben töltötte be a 15. életévét. Karácsonykor, december 26-án tűnt el a fehérvári születési lány, akinek a körözését a Balatonalmádi Rendőrkapitányság rendelte el.

Oláh Zója Adelina 2005-ben született Székesfehérváron. 2021. december 19.-e óta keresi a Dunaújvárosi Rendőrkapitányság, azóta nem adott életjelet magáról a 16 éves fiatal. 

Kovács Richárd Szebasztián 2007-ben született városunkban. Karácsonykor, december 24-én tűnt el. A Szekszárdi Rendőrkapitányság keresi a fiút. 

Kovács Izabella eltűnését szintén a Szekszárdi Rendőrkapitányság rendelte el. December 24.-e óta tartózkodik ismeretlen helyen a 16 éves lány.

Peller Dezső Székesfehérváron született és 2021. december 20-án tűnt el. Túl sok ismertetőjegyet nem tudunk róla, az adatbázisban fotót sem találunk az eltűnt férfiről. 2005 júliusában született városunkban és a Székesfehérvári Rendőrkapitányság rendelte el a körözését. 

Rafael Miranda szintén Székesfehérváron született. 
Februárban lesz 15 éves. 2021. november 14-e óta tartózkodik ismeretlen helyen, a Bicskei Rendőrkapitányság körözi.

Kalányos Szabina Eszmeralda Székesfehérváron született 2005-ben. 2021 október 13-a óta tartózkodik ismeretlen helyen, azóta keresi az Egri Rendőrkapitányság. 

Varga Nikoletta Vanessza 2021. augusztus 18.-a óta tartózkodik ismeretlen helyen.

Szeptemberben lesz 18 éves. Vékony testalkatú, 176-180 cm magas. Barna hosszú haja a háta közepéig ér. Szeme színe szintén barna. Körözését a Székesfehérvári Rendőrkapitányság rendelte el.  

Lakatos Dávid Ervin 2021. novemberében tűnt el. A fiú január 7-én lesz 16 éves. A Gárdonyi Rendőrkapitányság keresi. 

Berki Mária Kasszandra 2000. áprilisában született Székesfehérváron. A 22 éves nő 2021. szeptember 9-e óta nem adott életjelet magáról, keresi a Sárbogárdi Rendőrkapitányság. 

Madurka Gábor 2020 márciusában tűnt el. 1990-ben született Székesfehérváron, 32 éves. 176-180 cm magas, vékony testalkatú, haja színe barna, vállig érő. Körözését a Székesfehérvári Rendőrkapitányság rendelte el.

Lakatos Erik 2019. júniusában tűnt el. 181-185 cm magas, köpcös testalkatú. Haja színe barna, szeme színe barna. Idén 40 éves a férfi, akinek a Sárbogárdi Rendőrkapitányság rendelete körözését. 

Pintér Roland 15 éves korában tűnt el 2019. decemberében. Azóta sem került elő. Körözését a Sárbogárdi Rendőrkapitányság rendelte el. Idén júniusban lesz nagykorú.

10 éve tűnt el Farkas Tibor. 1985-ben született a fehérvári férfi, aki igen magas 190 cm. Különös ismertetőjegyei közé tartoznak tetoválásai. Az arcán a járomcsontok kiállnak. Első két metszőfoga befelé áll, hátul a tarkóján egy nagy púp található, melytől deformáltnak tűnik a koponyája. Wilson kórban szenved. Emiatt kezei remegnek, beszéde nehezen érthető, járása bizonytalan.

2011 májusában tűnt el Rivnyák Gyula. 1970-ben született Székesfehérváron. 11 éve nem adott életjelet magáról. 161-165 cm magas, átlagos testalkatú. Különös ismertetőjegyet nem említenek. Körözését a Bicskei Rendőrkapitányság rendelte el. 

17 éve tűnt el Tóth Ildikó 2005. decemberében. 1985-ben született a lány városunkban. Eltűnésekor 20 éves volt. A 161-165 cm körül magas, kövér testalkatú lánynak volt egy különös ismertetőjegye, sebhely volt az arcán. A Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság vizsgálati osztálya rendelte el körözését. 

18 éve keresik Kavecz Lászlót, aki 2004-ben tűnt el és azóta sem adott életjelet magáról. Szemüveget viselt, arcán anyajegy látható. Eltűnésekor 20 éves volt, a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság rendelte el körözését. 

Közel 19 éve keresik Jónás Tibort. Semmilyen képet sem rendeltek hozzá a listában és különös ismertetőjegye sincs. 1987-ben született Székesfehérváron, eltűnésekor vékony testalkatú volt, körülbelül 166-170 cm magas. Akkor tüskére vágott, rövid barna haja volt. A 35 éves férfi 2003. augusztus 29-én tűnt el. 

Szentes József 1964 októberében született. Több tetoválása is van, a felkaron kívül "jocó" fölötte "juli" felirat. Az alkaron belül pedig egy kereszt, kb. 3 cm-es, kézfején levél ábra. A hasfal jobb oldalán szúrásból eredő 10 cm-es heg található. Korábban törései voltak: bal boka, bal oldali oldalbordája, bal kulcscsont, valamelyik oldali hüvelykujja. nyakában medál nélküli ezüstlánc. A Gárdonyi Rendőrkapitányság keresi. A férfi 27 évvel ezelőtt, 1995 májusában tűnt el. 

Lassan 28 éve keresi a rendőrség a legidősebb ismeretlen helyen tartózkodó fehérvári születésű Boros Józsefnét.   Utoljára 1994. május 11-én látták az asszonyt, aki eltűnésekor 46 éves volt. Boros Józsefné 1948-ban született. A Móri Rendőrkapitányság rendelte el körözését.

Az összes eltűnt fehérvárit a police.hu honlapon lehet megnézni.  Ha bármelyikük hollétéről információnk van, haladéktalanul hívjuk a 112-t vagy a 107-et!

Kapcsolódó
15 eltűnt fehérvárit keres jelenleg a rendőrség, közülük 9 személynek évek óta nyoma veszett

15 székesfehérvári születésű ember szerepel a rendőrség eltűnt vagy ismeretlen helyen tartózkodó személyeket összegyűjtő listáján. 73 éves a legidősebb eltűnt fehérvári, míg a legfiatalabb 15 éves. Vannak olyanok fiatalkorúak akik nem először szerepelnek a listán. 9 fehérvárit évek óta nem találnak.

Legnépszerűbb
Fehérvári hasznos infók