Ruhapróbára használt egy nyitva maradt autót egy férfi Dunaújvárosban, majd a kocsi tulajdonosát is megrúgta
Ruhapróbára használt egy nyitva maradt autót egy férfi Dunaújvárosban, majd a kocsi tulajdonosát is megrúgta
Ruhapróbára használt egy nyitva maradt autót egy férfi Dunaújvárosban, majd a kocsi tulajdonosát is megrúgtaSzombat délután Dunaújvárosban egy férfi ruhákat próbált fel egy műszaki hiba miatt nyitva maradt autóban. A járműben talált pólót és rövidnadrágot felvette, egy másik ruhadarabot pedig a szatyrába tett.
Az autó tulajdonosa visszatért, és felszólította, hogy szálljon ki, valamint adja vissza a holmikat. A férfi ezt megtagadta, fellökte és megrúgta a nőt, majd a zsákmánnyal elfutott.
A Fejér vármegyei rendőrség beszámolója szerint a dunaújvárosi rendőrök a megadott személyleírás alapján három órán belül elfogták a rablással gyanúsítható 47 éves férfit. Őrizetbe vették, kihallgatták, és kezdeményezték a letartóztatását.
Néhány nappal korábban egy másik bejelentés is érkezett. Egy gyanús férfi parkoló autókat nyitogatott, a járókelők pedig akkor zavarták meg, amikor egy Volkswagen bal hátsó ülésén próbált helyet foglalni.



