Úgy megütötte az ismerősét egy férfi Fejérben, hogy az majdnem belehalt
Úgy megütötte az ismerősét egy férfi Fejérben, hogy az majdnem belehalt
Úgy megütötte az ismerősét egy férfi Fejérben, hogy az majdnem belehaltA Fejér Vármegyei Főügyészség indítványozta annak a férfinak a letartóztatását, aki a hétvégén egy ismerősének életveszélyes sérülést okozott.
A hatóságok szerint a férfi és ismerősei egy Fejér vármegyei településen szórakoztak, amikor a gyanúsított és a későbbi sértett között vita alakult ki. A szóváltás során a férfi megütötte a sértettet, aki ennek következtében eszméletét vesztette és az aszfaltra zuhant. A bántalmazás és az esés miatt életveszélyes sérülést szenvedett, és orvosi ellátás nélkül nem élte volna túl az esetet, derül ki az ügyészség közleményéből.
Az ügyészség a nyomozás állására és az eset súlyosságára hivatkozva indítványozta a gyanúsított letartóztatását, azonban a bíróság enyhébb intézkedést tartott szükségesnek, és bűnügyi felügyeletet rendelt el.
A döntés nem végleges, mivel az ügyészség fellebbezést nyújtott be annak érdekében, hogy a gyanúsított letartóztatását elrendeljék.



