Gázvezeték-felújítási munkálatokhoz kapcsolódó forgalomkorlátozás lép életbe a Berényi úton
Gázvezeték-felújítási munkálatokhoz kapcsolódó forgalomkorlátozás lép életbe a Berényi úton

A kivitelezés a Gugásvölgyi és a Pestispincék utca közötti szakaszt, a Gugásvölgyi utcát az 1-5. házszámok között, valamint a Pestispincék és a Puskin utcákat a Berényi útra csatlakozó részeknél érinti. A felújítás részeként a jelenleg üzemelő gázvezetéket egy biztonságosabb, korszerűbb műszaki paraméterekkel bíró gázelosztó-vezeték rendszerre cseréli az E.ON. A munkálatok várhatóan augusztus 31-ig tartanak.
A munkálatok ideje alatt az érintett szakaszokon sebesség- és forgalomkorlátozásra lehet majd számítani, melynek kiépítése már június 29-én, vasárnap megkezdődik. A forgalom hétköznapokon munkaidőben (8:00 – 15.00 óra között) a Berényi úton egy-egy forgalmi sávra lesz korlátozva, munkaidőn kívül és hétvégén azonban további egy sáv visszaadásra kerül.
A Pestispincék utca elején félpályás korlátozásra lehet majd számítani. A munkálatok végeztével, a szolgáltató a felbontással érintett útburkolat teljes újjáépítésével adja vissza a forgalomnak a szakaszokat.
A földgázszolgáltatás és az érintett útszakaszon lévő ingatlanok megközelítése a munkavégzés teljes időtartama alatt biztosított lesz.
Az E.ON kéri az autósokat és a gyalogosokat, hogy az aktuális jelzéseket figyelve, fokozott körültekintéssel közlekedjenek az elkerített munkaterület közelében! Köszönik a lakosok és az arra közlekedők megértő türelmét a felújítási munkálatok idejére.