Kamikaze kamionos elől menekültek az autósok Székesfehérvárnál
Kamikaze kamionos elől menekültek az autósok Székesfehérvárnál

Az utóbbi idők egyik legfurcsább közlekedési videója jelent meg a BpiAutósok.hu-n. Egyelőre senki nem talált magyarázatot arra, hogy mi történik, vagyis inkább miért történik az, amit látunk a fedélzeti kamerával készített felvételen. A portál olvasója ezt írta:
„A videón az látható amint egy kamionos útjából sikerül kitérnünk. Az előttünk és utánunk jövők is így védekeztek. Szemből látható, amint egy kisautó vészvillogóval áll, nem tudjuk ő lehetett-e a forgalmi akadály. Látszólag nem indokolta semmi a manőverét, illetve a kamion ezt követően visszasorolt.”
A videó alapján ember legyen a talpán, aki értelmezni tudja a látottakat. Az biztos, hogy a kamion a szembejövők sávjában rongyol lassítás nélkül, eközben egy autós a másik sávban néz farkasszemet a vele szemben érkezőkkel. Miután a kamion elhúz az előle pánikszerűen menekülők mellett, a kisautó is visszatér a saját sávjába, és látszólag rendeződik a helyzet.
Íme a közlekedési rejtély: