Meghibásodott a fehérvári kórház MR-berendezéseMeghibásodott a fehérvári kórház MR-berendezése
A tájékoztatás szerint a szakemberek dolgoznak a hiba elhárításán, az intézmény pedig folyamatosan beszámol majd a továbbiakról.
Meghibásodott a Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház MR-berendezése, erről az intézmény tájékoztatta a lakosságot és a betegeket a közösségi oldalán.
A kórház posztja szerint a szakemberek már dolgoznak a hiba elhárításán. Az intézmény azt is jelezte, hogy a továbbiakról folyamatos tájékoztatást adnak.
A székesfehérvári kórház a betegek és a lakosság megértését kéri.
Borítókép: szekesfehervar.hu



