Közel 100%-os a FEZEN programja! 5 hét múlva kezdődik a fesztivál!
Közel 100%-os a FEZEN programja! 5 hét múlva kezdődik a fesztivál!

5 hét múlva kezdődik a 2025-ös FEZEN fesztivál. A program már közel 100 százalékos, és a korábbi évekhez hasonlóan idén is sokszínű: a kalózmetálban utazó skót Alestormtól a hazai popkedvenc Valmarig terjed az ábécébe rendezett fellépőlista, ami már elérhető a fesztivál honlapján.
A hazai élvonalból itt lesz többek között Majka, a Halott Pénz, Dzsúdló, Krúbi és a Punnany Massif is, a külföldi fellépők között pedig megtaláljuk a Mastodont, az Epicát, a Slayer-alapító Kerry Kinget és az Apocalypticát is. A retró rajongókat sem hagyja magára a fesztivál, TNT, Korda György és Balázs Klári vagy éppen az Arató Disco idén sem marad ki a kínálatból.
Felújítási, karbantartási munkák miatt idén nem üzemel kemping a fesztivál területén, de hogy segítsék a távolabbról érkezőket, a Szállás menüpont alatt gyűjtötték össze az ajánlott helyeket a szervezők.
Hamarosan elérhető lesz az idei információkkal frissített FEZEN App is az Apple Store-ban és Play Áruházban, ezt is érdemes letölteni még az indulás előtt, hiszen a hasznos, személyreszabható koncertlistán túl, itt kaphatnak leggyorsabban információt az akciókról, dedikálásokról is a fesztiválozók. Ugyanakkor további friss információkért érdemes figyelemmel követni a Fezen facebook oldalát is!