Lobogós Székesfehérvár - jövő héten lehet időpontot foglalni a zászlók átvételére
Fehérvár Médiacentrum fotója
szekesfehervar.hu
Lobogós Székesfehérvár - jövő héten lehet időpontot foglalni a zászlók átvételére

Székesfehérvár Önkormányzata és a Városgondnokság közösen hirdette meg tavaly ősszel az első Lobogós Székesfehérvár pályázatot. A több száz jelentkező jövő héten tud időpontot foglalni a zászlók és zászlótartók átvételére, a pályázat beadásakor megadott e-mail címére hétfőn érkező értesítésben található linkre kattintva.

A Lobogós Székesfehérvár pályázat célja, hogy nemzeti ünnepeinken minden városlakónak legyen lehetősége kihelyezni a nemzeti lobogót.

Zászlóra és zászlótartóra is lehetett pályázni még tavaly ősszel, a családi házak, illetve társasházak fellobogózására. A pályázóknak február 23-án, hétfőn a megadott e-mail címükre érkezik értesítés arról, hogy foglaljanak időpontot a 2026 március 3-i átvételre. Időpontfoglalásra azért van szükség, hogy ne kelljen senkinek sem kivárnia egy esetlegesen kialakuló hosszú sort.

A zászlókat és zászlótartókat a Városgondnoksága központi telephelyén, a Szent Vendel utca 17/a alatt lehet majd átvenni 2026. március 3-án.

A zászlók és zászlótartók nem nehezek, a zászlóhoz 1 méter hosszú rúd tartozik. Egy lakó több pályázó csomagját is átveheti, az alábbi meghatalmazás kitöltésével. A Városgondnokság kéri, hogy ebben az esetben a meghatalmazást adó pályázó/pályázók nevében is szíveskedjenek időpontot foglalni.

A Városgondnokság központi telephelye autóval a Bregyó köz felől az Aranysas utcán keresztül lehetséges és a kihajtás is ugyanitt történik. Gyalogosan a Szent Vendel utcáról is megközelíthető a telephely. Az átadópont mellett lesz parkolási lehetőség!

A pályázók 2026. február 23. és 27. között foglalhatnak időpontot az e-mail értesítőben található linkre kattintva!

A pályázattal kapcsolatos további információ a lobogos@varosgondnoksag.hu e-mail címen kérhető!

Legnépszerűbb
Fehérvári hasznos infók
Hasonló cikkek