Kialakult a program, öt felkészülési meccset játszik a Vidi
Fehérvár Médiacentrum fotója
Mátay Balázs
Kialakult a program, öt felkészülési meccset játszik a Vidi

A fehérvári labdarúgók az első három osztályban szereplő ellenfelekkel tesztelnek majd a július végén kezdődő új idény előtt, mindannyian komoly múlttal, de szerényebb jelennel rendelkeznek.

Az új befektető-tulajdonos kiválasztásáig sem áll meg az élet a Sóstón, kialakult a Vidi felkészülési mérkőzéseinek menetrendje. Öt alkalommal tesztelheti csapatát a július 26-án induló új szezon előtt Pető Tamás vezetőedző, először július 1-jén, szerdán az NB III-as Dunaújváros ellen. Ezt követően sorrendben az NB II-es BVSC (július 4.) , a jelenleg harmadosztályú Pécsi MFC (július 8.) és Szombathelyi Haladás (július 10.), majd zárásként az élvonalba most visszajutott Vasas (július 18.) lesz a piros-kékek ellenfele. Utóbbi kivételével mind hazai környezetben és a tervek szerint zárt kapuk mögött kerül megrendezésre.

A Videoton FCF most csütörtökön (július 18.) kezdi a felkészülést egyéni felmérésekkel és orvosi vizsgálatokkal, de másnaptól már a pályán gyakorolnak Spandlerék.

Ami a játékoskeret alakulását illeti: hamarosan új érkezőket és további szerződéshosszabbítókat jelent be a Vidi, de a várt és vélhetően július elején érkező új tulajdonos belépését követően még lesznek nyilvánvalóan változások a keretben, tehát izgalmas hetek előtt áll a város elsőszámú klubja.

Legnépszerűbb
Fehérvári hasznos infók
Hasonló cikkek