8 hónapnál régebbi cikk

A 4 FOR EUROPE regionális döntőjét tartották Fehérváron
Fehérvár Médiacentrum fotója
FTV/Szeifert Richárd
A 4 FOR EUROPE regionális döntőjét tartották Fehérváron

Városunkban rendezték a 4 FOR EUROPE európai uniós témájú verseny közép-dunántúli regionális döntőjét. Országos szinten 262 csapat mérettette meg magát, a csütörtöki fordulóra 10 csapat érkezett.

Frappáns bemutatkozó versekkel érkeztek a diákok a csütörtöki megmérettetésre. Jöttek középiskolások Várpalotáról, Veszprémből, Sárbogárdról, Ajkáról, Balatonalmádiból, és természetesen városunkból is. A fiatalok szerint mindenkire ráfér, hogy többet tanuljon az Európai Unióról, hiszen éppen annak szívében élünk.

Az első on-line fordulót követően a legjobb 10 csapat jutott be a regionális döntőkbe, városunkban a Europe Direct Oroda adott otthont az izgalmas megmérettetésnek.

A csütörtökön dobogós helyezést elért csapatok kirándulást kapnak ajándékba. Az 1. és 2. helyen végzettek a december 6-i Kecskeméten rendezett országos versenyen vehetnek részt. Az a csapat, amelyik a legjobb helyen végez egy strassburgi négynapos utazást kap nyereményül.

Legnépszerűbb
Fehérvári hasznos infók
Hasonló cikkek