15 hektáron ég a növényzet Kislángnál és a 62-es mellett is lángol a tarló
15 hektáron ég a növényzet Kislángnál és a 62-es mellett is lángol a tarló
Tűz van Kisláng és Mezőszentgyörgy között. A tűz körülbelül tizenöt hektárt érint.
Lábonálló gabona és erdősáv is ég Fejérben. A sárbogárdi hivatásos és a polgárdi önkormányzati tűzoltók dolgoznak a tűz megfékezésén.
Több fehérvári facebook csoportban is megosztották a város határában jól látható füstöt. Ugyan az egyik ilyen poszt szerint az Alba Ipari zónában lehet gond, ott éghet valami, de ez az információ téves. A katasztrófavédelem megerősítette, hogy Kisláng és Mezőszentgyörgy között ég a növényzet. A felvételeken így szinte biztos, hogy annak a tűzesetnek a füstje látható.
Kigyulladt a tarló Székesfehérvár és Seregélyes között is. Ott több mint húsz hektár lángol.



