15 hektáron ég a növényzet Kislángnál és a 62-es mellett is lángol a tarló
·Hírektűz·Utolsó frissítés: undefined
Fehérvár Médiacentrum fotója
facebook.com
15 hektáron ég a növényzet Kislángnál és a 62-es mellett is lángol a tarló
·Hírektűz·Utolsó frissítés: undefined

Tűz van Kisláng és Mezőszentgyörgy között. A tűz körülbelül tizenöt hektárt érint.

Lábonálló gabona és erdősáv is ég Fejérben. A sárbogárdi hivatásos és a polgárdi önkormányzati tűzoltók dolgoznak a tűz megfékezésén. 

Több fehérvári facebook csoportban is megosztották a város határában jól látható füstöt. Ugyan az egyik ilyen poszt szerint az Alba Ipari zónában lehet gond, ott éghet valami, de ez az információ téves. A katasztrófavédelem megerősítette, hogy Kisláng és Mezőszentgyörgy között ég a növényzet. A felvételeken így szinte biztos, hogy annak a tűzesetnek a füstje látható.

Kigyulladt a tarló Székesfehérvár és Seregélyes között is. Ott több mint húsz hektár lángol.

Legnépszerűbb
Fehérvári hasznos infók
Hasonló cikkek