Szoboszlai Dominik nyitja meg Fehérváron a fesztiválsorozatot
Szoboszlai Dominik nyitja meg Fehérváron a fesztiválsorozatot

Egy igazán pörgős székesfehérvári eseménnyel veszi kezdetét a Telekomosok Fesztiválja, amely az ország öt ikonikus pontjára viszi el a sport, a kultúra és a digitális világ fúzióját.

Július 5-én, Székesfehérváron indul a programsorozat, ahol az utcai sportok, a hip-hop és a rap kerül középpontba, és ellátogat a fesztiválra Szoboszlai Dominik is. A futballsztár nemcsak leleplezi a tiszteletére készült közel 200 négyzetméteres falfestményt, de átadja a streetball és panna foci bajnokság győzteseinek járó Szoboszlai- kupát is.

A látogatók napközben a Bregyóban izgalmas városi futball játékokat, extrém sportpályákat és sportzónákat próbálhatnak ki. 

Borítókép: Bácskai Gergely
Legnépszerűbb
Fehérvári hasznos infók
Hasonló cikkek