6 hónapnál régebbi cikk

Hivatalos: Juhász Roland távozik a Viditől
Fehérvár Médiacentrum fotója
molfehervarfc.hu
Hivatalos: Juhász Roland távozik a Viditől

A Fehérvár FC hivatalos közleményét adott ki.

Az ESMTK elleni vereséget követően benyújtotta lemondását sportigazgatónk, Juhász Roland, amelyet klubunk vezetősége elfogadott, így a felek közös megegyezéssel szerződést bontottak - írja honlapján a Fehérvár FC.

"Juhász Roland játékosként kétszeres bajnok, kupagyőztes, Európa Liga-csoportkörös volt Vidi-mezben, edzőként is dolgozott klubunknál visszavonulása után, sportvezetőként pedig 2022. október 17-én tért vissza Sóstóra. Juhász Rolandnak köszönjük a klubért végzett munkáját, további pályafutásához sok sikert kívánunk" - áll a közleményben.

Legnépszerűbb
Fehérvári hasznos infók
Hasonló cikkek