1 évnél régebbi cikk

Csonttörők, SZDT 1., Vegyesfelvágott: véget ért a 24 órás röplabdakupa a Jákyban
Kiss László

Érmekkel és élményekkel gazdagon mehettek el aludni a maratoni röplabdázás után a fehérvári sportkedvelő fiatalok. Hősiesen játszottak egy teljes napon át a Diáktanács által szervezett 24 órás röplabdakupán.

Egy napra beköltöztek a Jáky tornatermébe a fiatalok, akik péntek délután három órától szombaton 15 óráig játszottak és versenyeztek egymással. A Székesfehérvári Diáktanács idén is megrendezte hagyományos, 24 órás röplabdakupáját a fehérvári középiskolások számára. Az eseményt 2018-ban rendezték meg először, de a pandémiás időszak megszakította a folyamatot. A program folyamatos röplabdázást követően szombaton 15.00 órakor ünnepélyes eredményhirdetéssel zárult. A Csonttörők csapata nyerte a tornát, második lett a Vegyesfelvágott, míg a harmadik helyen az SZDT 1. csapata végzett.
Nézzétek meg a tornán készült képgalériánkat!