Rain18 °C
2021. április 12. hétfő Gyula
Menü
Házhozszállítás

Az Alba Fehérvár kosárlabdacsapatnál forgatott az RTL Klub: élsport és karrierépítés

Az Alba Fehérvár kosárlabdacsapatnál forgatott az RTL Klub: élsport és karrierépítés
A Karrier Zóna stábja az Alba Fehérvárnál forgatott (Fotó: NoNém Média)

Az országos kereskedelmi csatorna munkaerő-piaci magazinja látogatott az Alba Fehérvár kosárlabdacsapatához. A témát természetesen az élsport és a karrierépítés adta.

Felszabadult, mosolygós arcok fogadták az RTL Klub forgatócsoportját az Alba Regia Sportcsarnokban. Az Alba Fehérvárt a BC Dnipro elleni sikeres EuropeCup selejtező után látogatta meg a Karrier Zóna stábja Székesfehérváron. A műsor elsősorban a munkaerőpiac híreivel, történéseivel foglalkozik, főszerepbe helyezi a hazai vállalkozások brandépítési szokásait, állásközvetítők és álláskeresők, jövőbeni hivatásukat még kereső fiatalok számára igyekszik irányt mutatni. A csatornán ebben a hónapban már második szezonját kezdő műsor a sportot sem szerette volna kihagyni, hiszen egy-egy remek ívű sportkarrier inspirációt és útmutatást adhat akár a fiatalok, akár az idősebb generáció számára.

Az Alba fiataljai is nyilatkoztak a forgatáson (Fotó: NoNém Média)
Az Alba fiataljai is nyilatkoztak a forgatáson (Fotó: NoNém Média)

- Csapatkapitányunk, Lóránt Péter testvére, Gergely a Karrier Zóna szerkesztő-riportere, ő keresett meg minket, hogy a brandépítés, a sportolói karrier bemutatása kapcsán szeretnének nálunk forgatni. Gergő elmondta, mindenképpen egy kosárlabdaklubnál szerettek volna anyagot készíteni, egyrészt testvére, Péter miatt, másrészt az Alba hazai mezőnyben elfoglalt élvonalbeli helye miatt esett a választás klubunkra. Egyesületünk vezetősége örömmel vette a megkeresést, így jöhetett létre ez a forgatás. Érdekesség, hogy Gergely minden forgatáson aktívan beszáll az épp felkeresett vállalkozás napi feladatinak elvégzésébe, így tett korábban, amikor egy agrárvállalkozásnál forgattak, illetve az egyik hazai gyorsétteremláncnál is. Nem volt ez másként nálunk sem, a tízes mezt felöltve végigcsinálta csapatunk egyik edzését. A hangulat kiváló volt, láthatóan játékosaink és a szakmai stáb is élvezte az új helyzetet, amely két kiélezett mérkőzés között csempészett némi vidámságot a hajtós edzésbe - avatott be a részletekbe Horváth Éva, az Alba Fehérvár marketingvezetője.

A Karrier Zóna stábja interjúk, beszélgetések, no meg egy teljes edzés keresztmetszetén át igyekezett bemutatni, milyen is az élet egy profi sportklubnál, hogyan telnek a hétköznapok, milyen felkészülés előzi meg az éles tétmérkőzéseket. Lóránt Gergely láthatóan élvezte a fehérvári edzést, melynek végén természetesen elkészültek az interjúk is a csapat játékosaival, vezetőedzőjével és persze a klub vezetőivel is.

Az Alba Fehérvár kosárlabdacsapatánál forgatott adást várhatóan novemberben tekinthetik meg az érdeklődők az RTL Klubon.

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Házhozszállítás

Most olvassák


Ez van

A hét sztorija

Eseménynaptár

 • Április 15-től indul a jelentkezés a Mathias Corvinus Collegium Fiatal Tehetség Programjára
  Április 15-től indul a jelentkezés a Mathias Corvinus Collegium Fiatal Tehetség Programjára
 • Koronavírus: átlépte a 32 ezret az eddigi Fejér megyei fertőzöttek száma
  Koronavírus: átlépte a 32 ezret az eddigi Fejér megyei fertőzöttek száma
 • Szlovákiában tíz percen át szólnak a harangok ma délben a koronavírus-járvány áldozataiért
  Szlovákiában tíz percen át szólnak a harangok ma délben a koronavírus-járvány áldozataiért
 • Montenegróban visszatérnek az iskolába az érettségizők
  Montenegróban visszatérnek az iskolába az érettségizők
 • Holnaptól több nyugat-balkáni országban is enyhítenek a korlátozásokon
  Holnaptól több nyugat-balkáni országban is enyhítenek a korlátozásokon
 • Halálos hajóbaleset történt a Ráckevei-Soroksári Duna-ágon
  Halálos hajóbaleset történt a Ráckevei-Soroksári Duna-ágon
 • A Fehérvári Versünnep varázslatos kisfilmjével emelünk kalapot a költészet napja előtt
  A Fehérvári Versünnep varázslatos kisfilmjével emelünk kalapot a költészet napja előtt
 • 6300 új fertőzött, meghalt 206 beteg
  6300 új fertőzött, meghalt 206 beteg
 • Egyre népszerűbb az elektronikus fizetés
  Egyre népszerűbb az elektronikus fizetés
 • Illegális gyógyszerlerakatot számoltak fel a rendőrök a fővárosban
  Illegális gyógyszerlerakatot számoltak fel a rendőrök a fővárosban
 • Egyre népszerűbb az elektronikus fizetés
  Egyre népszerűbb az elektronikus fizetés
 • Franciaországban kiszélesítik a koronavírus-elleni oltásra jogosultak körét
  Franciaországban kiszélesítik a koronavírus-elleni oltásra jogosultak körét
 • A legidősebbek mielőbbi beoltását írja elő az új olasz oltási program
  A legidősebbek mielőbbi beoltását írja elő az új olasz oltási program