Light rain30 °C
2019. július 21. vasárnap Dániel
Menü

Így lehetsz Te is tolmács a Királyi Napokon!

Így lehetsz Te is tolmács a Királyi Napokon!
Királyi Napok 2018 (Fotó: Kiss László)

Ha jól beszélsz nyelveket és szívesen megismernél különböző kultúrákból érkezett embereket, itt a lehetőség! Ne csak a színpadon nézd meg a török, kínai vagy brazil táncosokat, hanem tölts velük napokat és estéket, és beszélgessetek. Mutatjuk, hogy jelentkezhetsz tolmácsnak a Királyi Napokra!

Legszívesebben körbeutaznád az egész világot? Bejárnál számtalan színes országot, hogy belekóstolhass, hogy élnek ott az emberek, miként gondolkodnak? Egy ilyen álom nagy falat, és még véletlenül sem szeretnénk arról lebeszélni, hogy megvalósítsd. Csupán felhívjuk a figyelmedet arra, hogy milyen inspiráló lehet találkozni Dél-Amerikától Ázsián át a világ legkülönfélébb pontjairól érkezett emberekkel, méghozzá itthon, a szülővárosodban, az otthonodban.

Székesfehérváron erre több mint két évtizede páratlan lehetőséget nyújt a Királyi Napok keretében megrendezett Nemzetközi Néptáncfesztivál. Az idei évben Törökországból, Tajvanról, Brazíliából, Indiából és Kínából is érkeznek táncosok városunkba augusztusban. Az itt töltött néhány nap alatt esténként fellépnek majd a szabadtéri színpadon és a Táncházban is, napközben pedig különféle színes programok során igyekeznek egy kicsit megismerni városunkat. Ha szeretnél csatlakozni hozzájuk, és felejthetetlen ismeretségeket kötni, most jelentkezhetsz tolmácsnak a Királyi Napokra!

Az ehhez szükséges nyomtatványt ezen a linken töltheted ki.

A teljes erre vonatkozó felhívást a Királyi Napok Facebook-oldalán találod, ebben a posztban:

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Most olvassák

Galéria

Ez van

A hét embere

 • Írók, költők a Battonyai Alkotótáborban
  Írók, költők a Battonyai Alkotótáborban
 • Megkezdődött az előrehozott parlamenti választás Ukrajnában
  Megkezdődött az előrehozott parlamenti választás Ukrajnában
 • 15 marihuána ültetvényt számoltak föl a Békés megyei rendőrök
  15 marihuána ültetvényt számoltak föl a Békés megyei rendőrök
 • img
  img
  Vörösmarty Rádió
  Gazdi kereső műsorunk föszereplő
 • Torlódás alakult ki a Csongrád megyei határátkelőhelyeken
  Torlódás alakult ki a Csongrád megyei határátkelőhelyeken
 • Veszélyesek lehetnek a kamaszokra a társkereső oldalak
  Veszélyesek lehetnek a kamaszokra a társkereső oldalak
 • Királyi Operett Napok Székesfehérváron
  Királyi Operett Napok Székesfehérváron
 • Gyarmati István: nem okozott balesetet az Irán által lefoglalt brit hajó
  Gyarmati István: nem okozott balesetet az Irán által lefoglalt brit hajó

Eseménynaptár