1 évnél régebbi cikk

26 érmet gyűjtöttek össze a hétvégén a KID Rock and Roll SE tagjai
·EgészségTestszobrászat·Utolsó frissítés: undefined
26 érmet gyűjtöttek össze a hétvégén a KID Rock and Roll SE tagjai
·EgészségTestszobrászat·Utolsó frissítés: undefined

Igazán mozgalmas volt a hétvégéje a KID Rock and Roll SE tagjainak. A sportolók nyolc érmet táncoltak össze Móron, a félév utolsó területi versenyén, s tizennyolc érmet szereztek Balatonfüreden a Nyárköszöntő Utánpótlás Akrobatikus Rock and Roll Táncversenyen.

A félév utolsó Dunántúli Akrobatikus Rock and Roll Táncversenyét rendezték meg Móron, melyen a KID Rock and Roll SE tagjai is részt vettek és igazán szép eredményeket értek el! A sportolók nyolc érmet gyűjtöttek be.

virag-területi3.jpg

 Aranyérmesek:

Csinizsaruk - ladies dance plus kisformáció, ranglista 1. hely
Baby dolls - ladies contact style nagyformáció, ranglista 1. hely

Ezüstérmesek:

Prodigy Project - ladies contact style kisformáció, ranglista 2. hely

virag-területi2.jpg

Bronzérmesek:

Wonder Girls - children kisformáció, ranglista 4. hely
Radnai Kristóf – Nagy Noémi - juveniles páros, ranglista 3. hely
Sweeties - juveniles kisformáció, ranglista 4. hely
Heroes - junior kisformáció, ranglista 3. hely
Hells Angels - girls nagyformáció, ranglista 3. hely

Ezen kívül negyedik helyezést ért el a Ciao Bella (ladies dance kisformáció), s hatodikként nevezte meg a zsűri a Pinkies juveniles kisformációt.

A táncosok felkészítését Kalmár Dóra, Espár Lilla, Bondor Virág és Bánhidi Dániel végezte.

virag-területi1.jpg

Mór után Balatonfüred felé vették az irányt az egyesület tagjai, hiszen meghívásuk volt egy megyei versenyre, ahol az utánpótlás versenyzők mérettették meg magukat. Itt tizennyolc érem került a táncosok nyakába!

Aranyérmet szereztek:
Tengerészrock - ovirocky
Beléczky -  Stotz Ruben – Takács Kata - children C páros
Esztergomi Ádám – Somogyi Nóra - children A páros
Behina Róbert – Lencsés Alexandra - juveniles páros
Nikl Zsófia – Sövényházi Hanna – Vajai Luca - children trió
Princess Team - children C kisformáció
DreamTeam - juveniles trió
Heartrock - juveniles B kisformáció
Rock-it! - ladies dance A kisformáció

virag-utanpotlas2.jpg

Ezüstöt kaptak bemutatójukért:

Vántsa Zalán-Csepely Cintia - children C páros
Molnár Ádám-Nagy Enikő - children B páros
Tóth Levi-Tóth Lara - children A páros
Little stars - children B kisformáció
Szupercsajok - children B kisformáció
Dolly rolls - children A kisformáció
Flame Princess - children nagyformáció

Bronzéremmel jutalmazták a produkciót:
Ringhoffer Ádám-Rados Amina - children B páros
Ladyrock - ladies dance B kisformáció

Felkészítőik voltak: Kalmár Dóra, Espár Lilla, Kővári Kitti, Köbli-Mohr Bernadett, Köbli-Mohr Laci, Bondor Virág és Bánhidi Dániel.

Egy héttel korábban Székesfehérváron, a XV. Évzáró Bajnokságon is bemutatták egyébként tudásukat a fiatalok. A programra a Köfém Sportcsarnokban kerül sor egy Évzáró Gála keretében. Ez a megmérettetés is meghívásos verseny volt, ahol a KID Rock and Roll Se tagjain kívül négy egyesület versenyzői vettek részt.

A KID-es táncosok eredményei:

Aranyérmesek:
Tengerészrock - ovirocky
Nikl Zsófia – Sövényházi Hanna – Vajai Luca - children trió
Pretty girls - children trió
Hári Olivér – Hebó Vivien - children B páros
Esztergomi Ádám – Somogyi Nóra - children A páros
Radnai Kristóf – Nagy Noémi - juveniles A páros
Crazy girls - children C kisformáció
Sweeties - juveniles A kisformáció
DreamTeam - juveniles B kisformáció
Rock-it! - ladies dance kisformáció
Flame Princess - children nagyformáció
Fancies - juveniles nagyformáció
Venga girls - girls nagyformció

virag-utanpotlas1.jpg

Ezüstérmesek:
Siórock - ovirocky
Squaddies - juveniles trió
Beléczky -  Stotz Ruben – Takács Kata - children C páros
Molnár Ádám-Nagy Enikő - children B páros
Tóth Levi-Tóth Lara - children A páros
Behina Róbert – Lencsés Alexandra - juveniles B páros
Rockker lányok - children C kisformáció
Little stars - children B kisformáció
Wonder girls - children A kisformáció
Ladyrock - ladies dance kisformáció
Szupercsajok - children nagyformáció

Bronzérmesek:
Menő Minik - ovirocky
Surprise - juveniles trió
Vántsa Zalán-Csepely Cintia - children C páros
Ringhoffer Ádám-Rados Amina - children B páros
Dolly rolls - children A kisformáció
Gold dancers - juveniles B kisformáció
Heartrock - juveniles A kisformáció
Sweet girls - children nagyformáció

Felkészítőik voltak: Kalmár Dóra, Espár Lilla, Kővári Kitti, Köbli-Mohr Bernadett, Köbli-Mohr Laci és az egyesület elnöke, Bondor Virág.

Egy héttel korábban Székesfehérváron, a XV. Évzáró Bajnokságon is bemutatták egyébként tudásukat a fiatalok. A programra a Köfém Sportcsarnokban kerül sor egy Évzáró Gála keretében. Ez a megmérettetés is meghívásos verseny volt, ahol a KID Rock and Roll Se tagjain kívül négy egyesület versenyzői vettek részt.

A KID-es táncosok eredményei:

Aranyérmesek:
Tengerészrock - ovirocky
Nikl Zsófia – Sövényházi Hanna – Vajai Luca - children trió
Pretty girls - children trió
Hári Olivér – Hebó Vivien - children B páros
Esztergomi Ádám – Somogyi Nóra - children A páros
Radnai Kristóf – Nagy Noémi - juveniles A páros
Crazy girls - children C kisformáció
Sweeties - juveniles A kisformáció
DreamTeam - juveniles B kisformáció
Rock-it! - ladies dance kisformáció
Flame Princess - children nagyformáció
Fancies - juveniles nagyformáció
Venga girls - girls nagyformció

Ezüstérmesek:
Siórock - ovirocky
Squaddies - juveniles trió
Beléczky - Stotz Ruben – Takács Kata - children C páros
Molnár Ádám-Nagy Enikő - children B páros
Tóth Levi-Tóth Lara - children A páros
Behina Róbert – Lencsés Alexandra - juveniles B páros
Rockker lányok - children C kisformáció
Little stars - children B kisformáció
Wonder girls - children A kisformáció
Ladyrock - ladies dance kisformáció
Szupercsajok - children nagyformáció

Bronzérmesek:
Menő Minik - ovirocky
Surprise - juveniles trió
Vántsa Zalán-Csepely Cintia - children C páros
Ringhoffer Ádám-Rados Amina - children B páros
Dolly rolls - children A kisformáció
Gold dancers - juveniles B kisformáció
Heartrock - juveniles A kisformáció
Sweet girls - children nagyformáció

Felkészítőik voltak: Kalmár Dóra, Espár Lilla, Kővári Kitti, Köbli-Mohr Bernadett, Köbli-Mohr Laci és az egyesület elnöke, Bondor Virág.

Borítókép: Bondor Virág Facebook-oldala
Legnépszerűbb
Fehérvári hasznos infók
Hasonló cikkek