Hírek
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 21., 12:47
Bűnügy,lopásLefoglalt kerékpárok tulajdonosait keresi a székesfehérvári rendőrségA bringákat novemberben lopta még el a 42 éves fehérvári férfi.
2022. 01. 21., 09:17HírekkoronavírusKoronavírus: 587 az új fertőzöttek száma FejébenOrszágos szinten pedig közel 16 ezer koronavírus-teszt lett pozitív 24 óra alatt.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 21., 08:18
Hírek,koronavírusMegjelent a kormányrendelet: csak az oltottaknak lesz érvényes a védettségi igazolványukA február 15-étől érvényes változásokat tartalmazó kormányrendelet csütörtökön este jelent meg.
2022. 01. 20., 21:15Időjárás,hétvégi időjárásFagy és hó is lesz hétvégénOlyan idő lesz hétvégén, amilyen egy igazi januárban elvárható.
2022. 01. 20., 19:11Hírek,Velencei-tóFolyamatos a Velencei-tó vízpótlásaJelenleg is zajlik a Velencei-tó vízpótlása, a víztározókból átvezetett vízmennyiség azonban nem lesz elegendő az ideális vízszint eléréséhez. A szakemberek abban bíznak, hogy a tavalyi száraz év után idén több csapadék jut a Velencei-tó vízgyűjtő területére.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 20., 18:09
Közlekedés,buszElsőként Fejér megyében állnak forgalomba a magyar gyártású új Mercedes autóbuszokSzékesfehérváron mutatták be az új Mercedes-Benz Reform 501 LE szóló típusú autóbuszokat, melyeknek köszönhetően Fejér megyében tovább frissül a járműállomány, és javul a személyszállítás szolgáltatási színvonala.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 20., 13:16
Bűnügy,lopásFát loptak a zámolyi önkormányzattól, másfél óra alatt elfogták őketA tüzelő visszakerült jogos tulajdonosához.
2022. 01. 20., 10:29HírekkoronavírusKoronavírus: soha nem nőtt még ennyivel egy nap alatt a fertőzöttek száma MagyarországonTegnap óta 15 526 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést, közülük 552 Fejér megyei.
Időjárás
Még több cikk
Fehérvár Médiacentrum fotója
Időjárás,őszHűvös hétkezdetet után enyhébb lesz az időjárásMostanra tényleg beköszöntött az igazi ősz: a hajnalok csípősek, a köd rátelepszik a tájra, és egyre zordabb arcát mutatja az idő.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Időjárás,hétvégi időjárásVasárnap estére csúnya fordulat lesz az időjárásbanPénteken az északkelet kap több csapadékot, szombaton sok lesz a napsütés, vasárnap délutántól viszont ismét nagy területen elered az eső és a szél is rákapcsolhat.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Időjárás,őszLehűlés érkezik a jövő héten, visszatérnek az éjszakai fagyok Lehűlés érkezik a jövő héten, szerdán már csak 11-16 Celsius-fok várható a legmelegebb órákban és visszatérnek az éjszakai fagyok is.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 20., 07:25
Közlekedés,lezárásIdeiglenes lezárás lesz a Skála parkolóbanFák gallyazása és burkolati festések miatt három ütemeben lesznek ideiglenes lezárások a Skála parkolóban. Ma a Pilinszky tér felőli zsákutcás parkolóban indulnak, majd január 24-én, hétfőn és január 31-én, hétfőn a Rákóczi Ferenc utca felőli parkolókban folytatódnak a munkálatok.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 19., 21:07
Bűnügy,rongálásVérlázító rongálás – Gubás Gabit gyalázó graffiti jelent meg a SóstónMinősíthetetlen, obszcén stílusban gyalázták Gubás Gabi színésznőt, az Elkxrtuk című film főszereplőjét. Nem a véleménynyilvánítással van baj. A probléma, hogy ez a Sóstó természetvédelmi terület rongálásával járt együtt, ami joggal vágja ki a biztosítékot minden jó érzésű embernél.
2022. 01. 19., 18:36Hírek,koronavírusMüller Cecília: a megbetegedések 87 százalékát az omikron okozzaA koronavírus-megbetegedések 87 százalékát az omikron variáns okozza, ennek a mutációnak a fertőzőképessége rendkívüli, azonban a védőoltás jelentősen enyhítheti a betegség lefolyását - erről az országos tisztifőorvos beszélt szerdán.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 19., 10:45
Hírek,madárVédett madarat mentettek a Fejér megyei rendőrökEgerészölyvet ütött el egy kistehergépkocsi az M1-es autópályán. A sérült madarat a Duna-Ipoly Nemzeti Park munkatársainak átadták az egyenruhások.
2022. 01. 19., 09:20HírekkoronavírusKoronavírus: riasztóan megugrott a napi fertőzöttek számaOrszágosan közel 15 ezer, Fejér megyében 551 fertőzöttet regisztráltak egyetlen nap alatt.
2022. 01. 19., 08:42Bűnügy,kutyaKölyökkutyákat foglalt le a NAV az M7-es Fejér megyei szakaszánHamis papírokkal utaztatott, chip nélküli kölyökkutyákat foglaltak le az M7-es autópálya Fejér megyei szakaszán egy román jármű ellenőrzésekor - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) szerda reggel az MTI-t.
2022. 01. 19., 05:51Hírek,ügyintézésÚj információs és online ügyintéző portálja van a NAV-nakDebütált a NAV új információs, illetve online ügyintézésre is alkalmas portálja, amely a magánszemélyek és a szakmabeliek számára is új megoldásokat kínál - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) kedden az MTI-t.
2022. 01. 18., 16:27Hírek,AranybullaÜnnepi Díszközgyűlés nyitotta meg az Aranybulla EmlékévetIdén fontos jubileumot ünnepel a város: az Aranybulla kiadásának 800. évfordulóját, az emlékévre pedig Székesfehérvár egész éves programsorozattal készül 2022-ben.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 18., 13:36
Sport,TestszobrászatTriatlon, a sztárok sportja: minden életkorban elkezdheted!Szeretsz futni, úszni és kerékpározni is? Akkor a triatlon igazán neked való sport!
Fehérvár Médiacentrum fotója
Gazdaság,biztosításA Vörösmarty Rádió vendége, Nemecz Gabriella továbbra is várja a hallgatói kérdéseket Közel 2 hónapja indult az FM 99,2 Vörösmarty Rádióban az Életre szóló befektetés tudatos döntéssel című műsorsorozat.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Gazdaság,fejlesztésÚj csarnokkal bővült a családi vállalkozás - a munkaerő állományt is bővítettékÚj csarnokkal bővült az SQ Trade Kft. A családi vállalkozás közel harminc éve jelentős szereplője Székesfehérvár gazdasági életének.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Gazdaság,találkozóVeled kezdődik minden siker - FIVOSZ Café SzékesfehérváronA Fiatal Vállalkozók Országos Szövetsége Fejér vármegyei szervezete október 9-én ismét megrendezte aktuális FIVOSZ Café eseményét Székesfehérváron. Ezúttal az önismeret és a vállalkozói szemlélet állt a középpontban - hiszen a siker kulcsa gyakran nem a külső körülményekben, hanem a belső hozzáállás...
2022. 01. 18., 10:54Közlekedés,lakossági fórumJövő héten mutatják be a lakossági jelzések által bővített Fehérvári buszmenetrend-tervezetetA Kisfaludi Közösségi Házban tartott lakossági fórumon az öreghegyi útfelújítás menetrendjéről is szó esett.
2022. 01. 18., 09:14HírekkoronavírusKoronavírus: 140 ezerhez közelít az aktív fertőzöttek száma2689 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 217-en vannak lélegeztetőgépen.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 17., 19:44
Hírek,jótékonyság7 millió forinttal segítette a rászorulókat az Arconic Alapítvány25 ezer dolláros adományt biztosított a rászoruló családok és hajléktalanok támogatására az Arconic Alapítvány.
2022. 01. 17., 14:43Sport,jégkorongA Fehérvár keddi mérkőzését is elhalasztják az osztrák jégkorongligábanKoronavírus-fertőzések miatt elhalasztják a Hydro Fehérvár AV19 keddre kiírt, Graz elleni mérkőzését az osztrák jégkorongligában (ICEHL).
Legnépszerűbb
FehérVár hetilap
Összes újság
Fehérvár Médiacentrum fotója

A mi nemzedékünk a szabadság örököse, Újabb óvoda szépül meg, Kegyeleti intézkedések Székesfehérváron, Huszonöt éves az Aranybulla Könyvtár, Színjátszók fesztiválja Fehérváron. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 10. 30-án megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Fejlesztésekről döntött a közgyűlés, A Városházán adták át a Schmidl Ferenc építészeti díjat, Moskovszky Évára emlékeztek, Pályaválasztási kiállítás a Széchenyiben, Vasárnap ismét Töklámpás Fesztivál! Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 10. 22-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó sz...

Fehérvár Médiacentrum fotója

Megújult a Koronázó tér és a Városháza Díszudvara, Könyv Fejér vármegyéről, Karácsonyfa kerestetik!, Hétpettyes jubileum, Egyetemi állásbörze. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 10. 16-án megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Folytatódó fejlesztések Fehérváron, Séta a mellrák ellen, Konferencia az erőszakról és az áldozatvédelemről, Véradás a Városházán. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 10. 09-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

In memoriam Csanády László Sámuel, Új épületben az infektológia, A Tulipános Óvoda fél évszázada, Honvédfesztivál az emlékparkban, Új lelkipásztor a baptistáknál. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 10. 02-án megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Van érdeklődés a Vidi iránt, Nyitott piacok napja, Közösen a demencia ellen, Orvostalálkozó az arénában. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 09. 25-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!