Hírek
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 06., 07:44
Hírek,parkolásMár online is ki lehet váltani a lakossági parkolóbérleteketA szekesfehervarparkolas.hu november eleji indulása óta mintegy félezren váltották már ki otthonról, online a parkolóbérletüket. Január végéig várhatóan mintegy négyezer bérletet cserélnek majd le a fehérváriak, melyet immár sorban állás nélkül is megtehettek már!
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 05., 18:47
HírekeltűntEltűntek: 23 fehérvárit keres jelenleg is a rendőrség, van akiről 28 éve nem tudni semmit23 székesfehérvári születésű ember szerepel a rendőrség eltűnt vagy ismeretlen helyen tartózkodó személyeket összegyűjtő listáján. 74 éves a legidősebb eltűnt fehérvári, akit lassan 28 éve keresnek. Nagyon sok a fiatal, 15 éves eltűnt gyermek a listán. 
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 05., 15:49
KözlekedésbalesetHalálos baleset a 62-es főúton, Sárosd fele érdemes kerülni, mert jelenleg is tart a helyszíni szemle és a műszaki mentésA 62-es számú főúton, Szabadegyháza és Seregélyes közötti szakaszon halálos baleset történt. A helyszíni szemle és a műszaki mentés jelenleg is tart. A balesettel érintett útszakaszt Sárosd irányába lehet elkerülni.
2022. 01. 05., 11:19Hírek,SzékesfehérvárJóléti intézkedések, béremelések a városi intézményeknél és cégeknél FehérváronTöbb jóléti, szociális és bérfejlesztést tud megvalósítani az önkormányzat 2022-ben Fehérváron - számolt be mai posztjában a polgármester.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 05., 10:35
Hírek,ügyintézésElőzetes időpontfoglalás szükséges a SZÉPHŐ személyes ügyfélszolgálatára és pénztárábaA SZÉPHŐ Zrt tájékoztatja tisztelt ügyfeleit, hogy az ügyfélszolgálaton és a pénztárban kizárólag előzetes időpontfoglalást követően lehetséges a személyes ügyintézés.
2022. 01. 05., 09:16HírekkoronavírusKoronavírus: több mint kétszáz új fertőzött FejérbenOrszágosan 5270 új fertőzöttet regisztráltak az elmúlt napon.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 05., 06:12
Hírek,felújításÁprilis 15-ig felújítás miatt zárva lesz az Öreghegyi Közösségi HázAz Öreghegyi Közösségi Ház felújítás miatt várhatóan április 15-ig zárva tart
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 04., 18:32
Sport,TestszobrászatSikeres évet zártak a fehérvári ökölvívókA tavalyi év során az országos/kiemelt versenyeken 13 ökölvívó indult el a Fehérvár Küzdősport SE színeiben. A sportolók 26 edzőmérkőzésen és 16 versenyen bizonyították tudásukat: el is hoztak 16 érmet és 5 bajnoki cím is született.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Közélet,közgyűlésHamarosan elindulhat a Nagyszombati út felújításaKiírták a Nagyszombati út felújításának kivitelezésére a közbeszerzést, módosították a Fehérvár FC üzleti tervét. Többek között ezek a napirendi pontok szerepeltek Székesfehérvár Közgyűlésének pénteki rendkívüli ülésén.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Közélet,buszmegállóÉletre kelt képek - Szent István lovagol el a VárkörútonIsmét különleges külsőt kapott két székesfehérvári buszmegálló. A Várkörúton ezúttal a Szent Istvánnal és családjával találkozhatunk, sőt egy mobil alkalmazásnak köszönhetően most meg is elevenednek előttünk.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Közélet,politikaCser-Palkovics András szerint a Tisza Párt önkormányzati politikájában „több az érzelem, mint a gondolat”Székesfehérvár polgármestere szerint aggasztó, hogy a legnagyobb ellenzéki párt olyan intézkedéseket helyez kilátásba, amelyek csorbítanák az önkormányzatok jogosítványait. A településvédelmi törvény visszavonása helyett ő inkább több hasonló jogszabályt látna szívesen.
2022. 01. 04., 16:08Hírek,2022Fontos változások Székesfehérváron 2022. január 1-tőlÖsszegyűjtöttük, hogy Székesfehérváron milyen kisebb-nagyobb változások történtek 2022. január 1-től.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 04., 13:57
Hírek,felújításElkészült a Deák Ferenc utca belső szakaszainak teljes felújításaA beruházás 91 millió forintba került, és önkormányzati forrásból valósult meg.
2022. 01. 04., 12:53Gazdaság,SzékesfehérvárCser-Palkovics András: Székesfehérvár bevételei a járványhelyzet ellenére is meghaladták 2021-ben a 2019-es eddigi rekordévetA tervezettnél 19 százalékkal lett több a város iparűzési adóbevétele a kedvezmények mellett, vagyis a vártnál sokkal jobban teljesítettek a helyi vállalkozások.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 04., 11:21
Hírek,eltűntEltűnt egy 29 éves székesfehérvári nő - a rendőrség segítséget kérA fehérvári nő ismeretlen helyre távozott január 2-án, és azóta sem adott életjelet megáról.
2022. 01. 04., 10:57Hírek,koronavírusLesz negyedik oltás? Megváltozott több oltási ajánlás is Nemcsak a negyedik oltásokkal kapcsolatban adott állásfoglalást a Nemzeti Népegészségügyi Központ, de az oltatlanokra vonatkozó, valamint a harmadik oltást érintő szabályokban is van eltérés a korábbiakhoz képest.
2022. 01. 04., 09:05HírekkoronavírusKoronavírus: Fejérben 100 alá csökkent az új fertőzöttek számaAz aktív fertőzöttek száma is tovább csökkent, már csak kevéssel lépi át a 100 ezret.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 03., 22:04
Hírek,koronavírusJanuárban ismét változik az oltási időpontfoglalás, heti három napon nem kell időpontot kérniJanuárban a háziorvosoknál is oltásiakció-hétvégéket szerveznek.
2022. 01. 03., 19:02Hírek,tűzBevásárlóközpont éttermében keletkezett tűz a Palotai útonA Palotai úton az egyik üzletközpont éttermében gyulladt ki egy lámpabúra, ezért vonultak ki a helyszínre a székesfehérvári tűzoltók.
2022. 01. 03., 15:32Hírek,tűzMit tegyünk, ha kigyullad a karácsonyfa?Tűz esetén a legfontosabb, hogy azonnal hagyjuk el a lakást, hívjuk a 112-t és értesítsük a szomszédokat.
Fehérvár Médiacentrum fotója
BűnügygyilkosságCsaládi tragédia Gárdonyban: fia ölte meg az idős asszonyt, majd öngyilkos lettA rendőrök egy lakóházban holtan találtak egy idős nőt. A hatóság közlése szerint a fia elismerte tettét, majd öngyilkos lett, a vizsgálat még folyamatban van.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Bűnügy,lopásKerékpárlopás a székesfehérvári vasútállomásnál - ezt a két férfit keresi a rendőrségA rendőrök szerint a lezárt bringát július 20-án vitték el a tárolóból. A nyomozás lopás vétsége miatt indult, a hatóság képeket is közölt az ismeretlen elkövetőkről.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Bűnügy,fesztiválOzora - a tűz miatt eljárást indított a rendőrség Elkezdődött az OZORA Fesztivál. A beköltözés első napján a rendőrség is razziázott. Igar-Vámszőlőhegy területéről, a fesztiválra érkezők közül 5 külföldi állampolgár került előállításra kábítószer birtoklás miatt.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2022. 01. 03., 12:50
Sport,kosárlabdaEgy évtized alatt harmadszor jöhet össze a különleges duplázás az AlbánakAz elmúlt egy évtizedben mindössze kétszer fordult elő, hogy az Alba Fehérvár kosárlabdacsapata győzelemmel zárta az óévet, majd ugyancsak sikerrel kezdte az újévet. Most erre a bravúrra készülnek Lukácsék.
2022. 01. 03., 09:10HírekkoronavírusKoronavírus: 246 Fejér megyei fertőzött a hétvégénSzilveszter óta 248 beteg halt meg a koronavírussal összefüggésben Magyarországon. Közel 6000 beteget regisztráltak az országban péntek óta.
2022. 01. 03., 08:10Hírek,szirénapróbaMa 11 órakor szirénapróbát tartanak Fejér megyében10 percig tart majd az országos szirénapróba hétfő délelőtt.
2022. 01. 03., 00:21Időjárás,lehűlésA hét közepén visszatér a tél, jön a lehűlésA következő napokban még többfelé lesznek 10 fok körüli értékek, de már elkezd téliesebbre fordulni az időjárás. Lehűlésre kell számítani, a hét második felében néhol komolyabb mínuszok is lehetnek.
Legnépszerűbb
FehérVár hetilap
Összes újság
Fehérvár Médiacentrum fotója

Látrányi Viktória emlékére, Magyarország születésnapja, augusztus huszadika, Klasszikusok a Zichy-színpadon, Lezárult a néptáncfesztivál. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 08. 21-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

A város legnagyobb ünnepe, a Királyi Napok, Pinke Miklós kapta a Deák Dénes-díjat, Buszmegállót és zebrát kapott az Iszkai út. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 08. 14-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Hivatalba lépett Dolhai Attila, Bajtársaikra emlékeztek a veteránok, Emelkedő lakásbérleti díjak Székesfehérváron, Jurtanap és történelmi piknik. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 08. 07-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Áldás a járművekre, Elkezdődött a FEZEN, Több busz közlekedik augusztus másodikától, Fiatalbarát önkormányzatok a Kárpát-medencében, Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 07. 31-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Teljesen átalakul a Horvát István utca és a Hosszúsétatér kereszteződése, Beszédes József nyomában, Emlékparki nyár, Ismét a királyoké volt a főszerep. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 07. 24-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Virágba borult a liget, Iskolakezdésre gyűjtenek, Újabb kórházi fejlesztést támogat a kormány, Fehérváron is bővít az Emerson. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 07. 17-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!