Hírek
2020. 08. 28., 08:27Időjárás,időjárásKánikulával búcsúzik a nyárSok napsütés és 30 Celsius-fok körüli, néhol 37 fokos meleg várható a nyár utolsó hétvégéjén - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből.
2020. 08. 27., 21:01Hírek,koronavírusCser-Palkovics András: "A feketehegy-szárazréti otthonban két dolgozó gyorstesztje pozitív lett"Június 17. után jelentkezett ismét lakossági tájékoztató poszttal Cser-Palkovics András. A székesfehérvári polgármester nyomatékosan arra kér mindenkit, hogy tartsa be a járványügyi előírásokat.
2020. 08. 27., 19:37Hírek,koronavírusKoronavírus: ma este újra lakossági tájékoztatóval jelentkezik Cser-Palkovics András71 nap után ma este újra lakossági tájékoztatóval jelentkezik a Facebookon a koronavírus-járvány miatt Cser-Palkovics András.
2020. 08. 27., 18:52Hírek,balesetÁrokba hajtott egy kamion a 7-es főúton, SzékesfehérvárnálEgy embert hordágyon hoztak fel az árokból.
2020. 08. 27., 11:57Hírek,koronavírusKoronavírus: 91 újabb fertőzött, ketten közülük Fejér megyeiek91 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új típusú koronavírus-fertőzést, újabb elhunyt nincs - közölte a koronavirus.gov.hu csütörtök reggel.
2020. 08. 27., 03:08Hírek,koronavírusKásler elárulta, hogy mikor kerülhet forgalomba Magyarországon a koronavírus elleni oltásAz emberi erőforrások minisztere egy videóban jelentette be, hogy bruttó félmillió forintos egyszeri juttatás kap tízezernél is több pedagógus. Kásler Miklós a Facebookon arról is beszélt, milyen feltételeknek kell teljesülnie ahhoz, hogy itthon is forgalomba kerüljön majd a koronavírus elleni vakci...
2020. 08. 26., 18:07Közlekedés,felújítás2022-re elkészülhet a Móri út első szakaszának felújítása2021-ben elindulhat a Móri út több mint 600 méteres szakaszának teljes felújítása. Többek között erről is dönt pénteken a Közgyűlés. A régóta várt beruházás első üteme a déli összekötő út közbeszerzésénél maradt pénz átcsoportosításával valósulhat meg.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 08. 26., 13:37
Hírek,baleset80 év körüli nénit gázoltak el a Várkörúton FehérváronA néni a Várkörúton a Kígyó utcai zebránál akart átkelni, mikor elütötte az autó.
Időjárás
Még több cikk
Fehérvár Médiacentrum fotója
Időjárás,őszŐszi hangulat: kevés napsütés, borongós, szeles, esős napok várnak ránkVasárnap a hidegfront felhős, borongós időt hozott, és időnként elered az eső a térségben. Élénk lesz a nyugati, északnyugati szél. Jövő héten kevés napsütés lesz, igazi őszies idő jön.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Időjárás,előrejelzésBorongós, egyre hűvösebb idő várható a hétenCsütörtökön már csak 16 fokig emelkedhet a hőmérséklet.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Időjárás,felhőszakadásVillámárvíz miatt változott folyóvá több dunaújvárosi utcaA hidegfront kora délután intenzív záporokat és zivatarokat okozott, helyenként 20–30 milliméternél több eső esett. A rövid idő alatt lehullott csapadék miatt több utcán víz gyűlt össze.
2020. 08. 26., 13:15BűnügygyilkosságVádat emeltek a nagylóki szigetelőszalagos emberölés ügyébenNyolc emberrel szemben emelt vádat a Fejér Megyei Főügyészség a nagylóki szigetelőszalagos emberölés ügyében.
2020. 08. 26., 12:28Hírek,koronavírusKoronavírus: ideiglenesen látogatási tilalmat rendeltek el a Szent György Kórházban Fehérváron, 7 új beteg Fejér megyébenAz Operatív Törzs javaslatára ideiglenesen látogatási tilalmat rendeltek el a Fejér Megyei Szent György Kórházban.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 08. 26., 11:48
Hírek,ÉtelmolyHarc a konyhában - házi praktikák molyok ellenHa látunk repkedni egy-egy ételmolyt a lakásunkban, akkor alaposan nézzük át az élelmiszereinket! Lárváik ugyanis rövid idő alatt kikelnek. Ha valamelyik zacskóban látunk egy lepkét, dobjuk ki akkor is, ha frissen vásároltuk.
2020. 08. 25., 22:58Hírek,segítségSziklafalon rekedt kirándulókat mentettek a Gaja-völgyi TájcentrumbanA fehérvárcsurgói körzeti megbízott és egy hivatásos vadász segített a Gaja-szurdok sziklafalán rekedt kirándulóknak.
2020. 08. 25., 22:27Hírek,közlekedésA tervek szerint csütörtökre befejezi a kivitelező a munkát a Balatoni úti felüljárónMár az utolsó simításokat végzi a kivitelező a Balatoni úti felüljárón. A munka dandárja múlt hét közepére lezajlott, így az autósok már birtokba vehették az útszakaszt. Gyalogosan továbbra sem lehet közlekedni a felüljárón!
2020. 08. 25., 20:18Hírek,iskolaElkészültek a javítások a Kossuth iskolában, mindenki a saját termében kezdheti meg a tanévetA februárban észlelt, azonnali beavatkozást igénylő statikai problémákat sikerült kijavítani a Kossuth Lajos Általános Iskola egyik szárnyának alátámasztásában, így minden tanuló a saját osztálytermében kezdheti meg szeptember 1-jén az új tanévet.
2020. 08. 25., 16:03Közlekedés,VolánbuszNapokon belül sor kerül a Székesfehérvár-Budapest autóbuszjáratok miatti szaktárcai megbeszélésreA fehérvári utazók számára legfontosabb járatok tekintetében kívánok javaslatot tenni - megköszönöm, ha megosztják velem ezzel kapcsolatos ötleteiket, tapasztalataikat - írta közösségi oldalán kedden kora délután Vargha Tamás, Székesfehérvár országgyűlési képviselője.
2020. 08. 25., 14:15Hírek,balesetKigyulladt egy kukásautó az M7-esen, TárnoknálA Balaton felé vezető oldalon áll a forgalom.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 08. 25., 13:14
Hírek,jótékonyságOrondpusztára szerveztek kirándulást hátrányos helyzetű gyermekeknekÖnkormányzati pályázat segítségével látogathattak el hátrányos helyzetben élő gyermekek az orondpusztai tanyára. A kis csapat kirándulását az Öreghegyi Plébánia Karitász Csoportja szervezte meg.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Sport,vitorlázásA Szent Jupát öröksége - visszaemlékezés a földkerülő vitorlásút 40 éves évfordulójánNem a cél, az út formál - kövessétek végig Fa Nándor és Gál József inspiráló utazását A Szent Jupát öröksége című műsorban.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Sport,labdarúgásZimmermann Tamás: Szenzációs volt a Vidi szurkolók szeretete!Oroszlányból került tiniként a Videotonhoz, melyben kiváló középpályássá érett Zimmermann Tamás, aki játszott később a Gázszerben, Újpesten, és néhány évet az MTK-ban. Az egykori olimpiai válogatott kiválóság sportos múltidéző sorozatunk legújabb részének főszereplője.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Play
SportgyászElhunyt Mezey György Fehérvár Díszpolgára, a Vidi első bajnokcsapatának edzőjeÉletének 85. évében elhunyt a magyar labdarúgás kiemelkedő alakja, Mezey György, aki máig utolsó szövetségi kapitányként vezette ki a nemzeti együttest egy világbajnokságra.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 08. 25., 11:25
Sport,sportÓriáskivetítőn nézhetitek a Vidi Európa-liga-meccsét a MOL Aréna Sóstó parkolójábanAugusztus 27-én kezdetét veszi a MOL Fehérvár FC szereplése az Európa-ligában, amely során városunk focistái az ír Bohemian FC-vel csapnak össze a MOL Aréna Sóstó gyepén. Mivel a koronavírus-járvány miatt zárt kapuk mögött bonyolítják le a mérkőzést, a Vidi közös szurkolást szervez a MOL Aréna Sóstó...
2020. 08. 25., 08:46Hírek,áramszünetÁramszünet lesz szerdától péntekig Fehérvár több utcájábanA szolgáltatás minőségének javítása a munkák célja.
2020. 08. 24., 20:05Hírek,színházTarolt a székesfehérvári Szabad Színház, díjeső a KASZT-onHétvégén Székesfehérvár kapta a főszerepet a Komlói Amatőr Színházi Találkozón. A Szabad Színház társulata valóságos "díjesőben" részesült: Pánik című előadásuk Arany minősítést kapott, de elhozta a legjobb előadás díját, és a legjobb szereplőnek járó díjakat is.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 08. 24., 17:59
Sport,fociNégy éve nem rajtolt ilyen visszafogottan a VidiA MOL Fehérvár FC két forduló után mindössze 2 ponttal áll az OTP Bank Liga tabelláján, utoljára négy éve rajtolt ilyen kevés ponttal a sóstói legénység.
Legnépszerűbb
FehérVár hetilap
Összes újság
Fehérvár Médiacentrum fotója

In memoriam Csanády László Sámuel, Új épületben az infektológia, A Tulipános Óvoda fél évszázada, Honvédfesztivál az emlékparkban, Új lelkipásztor a baptistáknál. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 10. 02-án megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Van érdeklődés a Vidi iránt, Nyitott piacok napja, Közösen a demencia ellen, Orvostalálkozó az arénában. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 09. 25-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Öreghegyen indult el a városrészi egészségnapok sorozata, Új épületben az onkológia, Megújul a járda a József utcában, Évadnyitó tábor Velencén. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 09. 18-án megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Fókuszban a gyerekek biztonsága, Elkészült a körforgalom Palotavárosban, A vonatbaleset áldozataira emlékeztek, Segítség a gyalogosoknak. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 09. 11-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Folyamatosan ellenőrzik a vízminőséget, Új harang Maroshegyen, Tetőcsere, klíma, udvarfelújítás az iskolákban, Köszönet az önkénteseknek. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 09. 04-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

A vizsgált intézményekben megfelelő a vízminőség, Idén is lesz tűzriadó-gyakorlat az iskolákban, Tovább bővül a Kodolányi, Megújult a Zichy ligeti járdaszakasz. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 08. 28-án megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!