Partly cloudy24 °C
2020. július 15. szerda Henrik
Menü

Seregélyesen léptek pástra a kis harcosok

Zen Bu Kan Kempo Gyermek Magyar Bajnokságot rendeztek Seregélyesen. A versenyre több, mint 500 nevezés érkezett, s 178 gyermek mérettette meg magát.

A Bajnokságot a Sárosdi Kempo SE szervezte, s az ország távoli pontjairól – Debrecenből, Pécsről stb - is érkeztek rá versenyzők. A legtöbb harcos (19 fő) a Székesfehérvári Kempo SE képviseletében lépett a pástra. 17 gyermek az egri Bushido Kempo Akadémia színeiben indult, s Pécsről, Sárosdról is több, mint tízen küzdöttek az érmekért.

Gyermek magyar bajnokságot rendeztek Seregélyesen (Fotó: Bognár Tamás)
Gyermek magyar bajnokságot rendeztek Seregélyesen (Fotó: Bognár Tamás)

Koncz Gábor, a Sárosdi Kempo SE edzője elmondta, hogy a 12 év alatti gyerekek közül a legjobbak válogatott divízióban gyűjtötték a pontokat, hogy az év végi összesítéskor bekerüljenek a válogatottba.

A Sárosdi Kempo SE részéről a válogatott divízióban Láng Olivér és Szentes Dániel indult. A kis kempokáknak a náluk magasabb fokozatúakkal is fel kellett venniük a versenyt.

Náluk magasabb fokozatúakkal is fel kellett venniük a versenyt (Fotó: Bognár Tamás)
Náluk magasabb fokozatúakkal is fel kellett venniük a versenyt (Fotó: Bognár Tamás)

Eredményeik:

Láng Olivér: Gi Földharc 3., Point Sparring Küzdelem 2., C Viadal 2., Önvédelem 3., Szinkron formagyakorlat 2.
Szentes Dániel: Gi Földharc 2., Point Sparring Küzdelem 1., C Viadal 3., Szinkron formagyakorlat 2.

Az SE többi kis harcosa az alábbi érmeket szerezte:

Görbe Szófia Bella: Gi Földharc 1., Point Sparring Küzdelem 2., Formagyakorlat 3., Szinkron formagyakorlat 1.
Hanák Viktória: Gi Földharc 2., Point Sparring Küzdelem 1., Szinkron formagyakorlat 3.,
Heiter Krisztián: Gi Földharc 4., Point Sparring Küzdelem 2.
Horváth Hannának sajnos nem volt ellenfele a kategóriájában a küzdelmekben, pedig derekasan felkészült.
Horváth Hunor: Gi Földharc 3., Point Sparring Küzdelem 2., Formagyakorlat 1.
Kelemen Kitti: Gi Földharc 1., Point Sparring Küzdelem 1., Formagyakorlat 3.
Kelemen Kristóf: Gi Földharc 2., Point Sparring Küzdelem 1., Formagyakorlat 3.
Kordás Márk: Gi Földharc 2., Point Sparring Küzdelem 1., C Viadal 1., Szinkron formagyakorlat 2.
Kordás Máté: Gi Földharc 2., Point Sparring Küzdelem 1., Formagyakorlat 1.
Lendvai Alex: Gi Földharc 1., Point Sparring Küzdelem 1., C Viadal 1.
Szatmári Szabolcs: Gi Földharc 3., Point Sparring Küzdelem 2.
Vígh Izabell: Gi Földharc 1., Point Sparring Küzdelem 1., Formagyakorlat 2., Szinkron formagyakorlat 3.
Virág Nóra :Gi Földharc 3., Point Sparring Küzdelem 3., Formagyakorlat 1., Szinkron formagyakorlat 1.

A legifjabbak is tatamira léptek (Fotó: Bognár Tamás)
A legifjabbak is tatamira léptek (Fotó: Bognár Tamás)

A Fehérvári Kempo SE részéről a legifjabb kempokák, Burián Bendegúz és Burián Bence tanítványai léptek tatamira Seregélyesen.

A lelkiismeretes munka, amit a két edző elvégez edzésről edzésre, igencsak meglátszott a tanítványok eredményein, hiszen rengeteg éremmel és sikerélménnyel tértek haza.” – nyilatkozta Polgár Tamás, az SE edzője, aki elmondta, hogy a Seregélyes Kupa volt az idei év első kempo versenye, a következő megmérettetés pedig március 7-én lesz Nagykátán a központi övvizsgán, ahol a kempokáknak számot kell adniuk tudásukról. Március 28-án pedig az ifi és felnőtt korú harcosok versenyeznek Pécsett az országos bajnokságon.

A Seregélyes Kupa volt az idei év első kempo versenye (Fotó: Bognár Tamás)
A Seregélyes Kupa volt az idei év első kempo versenye (Fotó: Bognár Tamás)

Fehérvári Kempo SE eredményei a Seregélyes Kupán:

Bognár Viktória: Formagyakorlat 1. helyezés, Szinkron formagyakorlat 1. helyezés, Önvédelem 1. helyezés, Stop Semi Contact 1. helyezés, Földharc 2. helyezés

Farkas Ádám: Formagyakorlat 1. helyezés, Stop Semi Contact 1. helyezés, Földharc 1. helyezés

Forró Máté: Formagyakorlat 1. helyezés, Stop Semi Contact 2. helyezés, Földharc 1. helyezés

Juhos Barnabás: Földharc 2. helyezés

Juhos Lili: Formagyakorlat 1. helyezés, C-viadal 3. helyezés

Kalocsa Roland: Formagyakorlat 3. helyezés, Stop Semi 1. helyezés, Földharc 1. helyezés

Király Levente: Szinkron formagyakorlat 1. helyezés, Stop Semi Contact 3. helyezés, Földharc 2. helyezés

Kiss Lajos Richárd: Formagyakorlat 3. helyezés, Önvédelem 3. helyezés, C-viadal 2. helyezés, Földharc 2. helyezés

Lóránt Barnabás: Formagyakorlat2. helyezés, Stop Semi Contact 1. helyezés, Földharc 1. helyezés

Nacsák Levente: Formagyakorlat 3. helyezés, Fegyveres formagyakorlat 2. helyezés, Földharc 2. helyezés

Pintér Hanna: C-viadal 1. helyezés, Stop Semi Contact 1. helyezés, Gi földharc 1. helyezés

Strémen Ágnes Bodza: Formagyakorlat 3. helyezés

Strémen János Benedek: Szinkron formagyakorlat 1. helyezés, Stop Semi Contact 2. helyezés, Földharc 3. helyezés

Szöllősi Zsófi: Formagyakorlat 2. helyezés, Szinkron formagyakorlat 1. helyezés, Önvédelem 2. helyezés, Stop Semi Contact 1. helyezés, Földharc 1. helyezés

Szöllősi Bence: Stop Semi Contact 3. helyezés, Földharc 3. helyezés, Formagyakorlat 3. helyezés

Vaszkó Levente: Stop Semi Contact 2. helyezés,Földharc 3. helyezés

A következő megmérettetés március 7-én Nagykátán lesz (Fotó: Bognár Tamás)
A következő megmérettetés március 7-én Nagykátán lesz (Fotó: Bognár Tamás)

Összesen: 22 aranyat, 13 ezüstöt és 12 bronzérmet szerzett a fehérvári egyesület.

Ajánlott cikkek

Szólj hozzá!

Most olvassák


Ez van

A hét sztorija

Eseménynaptár