Hírek
2021. 02. 08., 00:29Hírek,időjárásA héten akár -20 fok is lehetJelentős lehűlés várható a jövő héten. A hét elején még többfelé 10 fok körül alakulnak a maximumok, a hét második felében már napközben is mínuszok, hajnalban pedig néhol mínusz 20 fok körüli értékek lesznek.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 02. 07., 15:37
Gazdaság,innovációHaladni a korral – Miként változtathatja meg egy projekt az 50 év felettiek karrierútját?Egy 8 országot képviselő partnerség arra keresi a megoldást, hogy miként javíthatók az 50 év feletti munkavállalók karrier lehetőségei.
2021. 02. 07., 12:50Hírek,receptMegjött a Szentivánéji Álom receptje: készítsd el otthon az egyik legfinomabb cukormentes tortát!Már bárki elkészítheti otthon is a tavalyi év cukormentes tortáját. A Szentivánéji Álomban dominál a meggy, de kell hozzá még többek között cékla és alma is.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 02. 07., 11:41
Hírek,gyászElhunyt B. Kiss László fehérvári újságíróMeghalt B. Kiss László, a Fejér Megyei Hírlap újságírója.
2021. 02. 07., 10:10Hírek,koronavírusKoronavírus: tovább csökkent a kórházban ápoltak száma, Fejérben 42 új fertőzöttAz elmúlt 24 órában tovább csökkent a kórházban ápolt koronavírusos betegek száma. Fejérben 42 új fertőzöttet diagnosztizáltak.
2021. 02. 06., 18:01Hírek,oltásOltás utáni tapasztalatok - Lőrincz M. Ákos fehérvári belgyógyász naplójából szemezgettünkA koronavírus elleni vakcina beadása után egyetlen komolyabb mellékhatást sem tapasztaltak Magyarországon - ezt Szlávik János, a Dél-pesti Centrumkórház infektológus főorvosa nyilatkozta. Az oltási reakciók jóval alacsonyabb számban fordulnak elő, mint más korábbi védőoltások esetén.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 02. 06., 16:12
Hírek,esküvőA járvány ellenére is nőtt a házasságkötések számaA koronavírus-járvány és az ahhoz kapcsolódó szigorítások ellenére is nőtt 2020-ban a házasságkötések száma az előző évhez képest. Mivel tavaly sok pár halasztotta esküvőjét, így 2021-ben akár további emelkedés is várható.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 02. 06., 14:18
Hírek,gyász29 éves korában meghalt Siklósi Örs, a fehérvári kötődésű AWS zenekar frontembere29 éves korában hosszan tartó betegség után február 5-én meghalt Siklósi Örs, az AWS frontembere és Siklósi Gyula fehérvári régészprofesszor fia.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Közélet,közgyűlésHamarosan elindulhat a Nagyszombati út felújításaKiírták a Nagyszombati út felújításának kivitelezésére a közbeszerzést, módosították a Fehérvár FC üzleti tervét. Többek között ezek a napirendi pontok szerepeltek Székesfehérvár Közgyűlésének pénteki rendkívüli ülésén.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Közélet,buszmegállóÉletre kelt képek - Szent István lovagol el a VárkörútonIsmét különleges külsőt kapott két székesfehérvári buszmegálló. A Várkörúton ezúttal a Szent Istvánnal és családjával találkozhatunk, sőt egy mobil alkalmazásnak köszönhetően most meg is elevenednek előttünk.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Közélet,politikaCser-Palkovics András szerint a Tisza Párt önkormányzati politikájában „több az érzelem, mint a gondolat”Székesfehérvár polgármestere szerint aggasztó, hogy a legnagyobb ellenzéki párt olyan intézkedéseket helyez kilátásba, amelyek csorbítanák az önkormányzatok jogosítványait. A településvédelmi törvény visszavonása helyett ő inkább több hasonló jogszabályt látna szívesen.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 02. 06., 11:49
HírekbalesetÖsszeütközött két autó Székesfehérvár és Úrhida közöttÖsszeütközött két személyautó szombat délelőtt Fejér megyében, a Székesfehérvár és Úrhida közötti úton.
2021. 02. 06., 10:44Hírek,koronavírusÁtlépte a százezret azoknak a száma, akik már a második oltásukat is megkaptákAz elmúlt 24 órában 1561 új fertőzöttet diagnosztizáltak. Folyamatosan nő a gyógyultak és a beoltottak száma.101 652-en már a második oltásukat is megkapták.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 02. 05., 18:42
Hírek,értékeinkElkezdődött a Kodály iskola felújítása, táncterem és kórusterem is leszÁtadták a munkaterületet, megkezdődött a Kodály Zoltán Általános Iskola, Gimnázium és Alapfokú Művészeti Iskola bővítése. Beépítik a tetőteret, amelyben lesz kórusterem, a bővítéssel kialakítanak egy tánctermet is a néptáncosok számára.
2021. 02. 05., 14:14Hírek,oktatásNincs nyelvvizsgamentesség 2021-benNem tervezi a kormány, hogy nyelvvizsgamentességet ad az idén végző hallgatóknak - közölte az Innovációs és Technológiai Minisztérium az Eduline kérdésére. Több ezren követelik petícióban, hogy a kormány - a járványhelyzet miatt - idén is adjon felmentést azoknak, akik a nyelvvizsga hiánya miatt nem...
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 02. 05., 12:25
Hírek,bűnügyKábítószeres rajtaütés volt a Palotavárosban, SzékesfehérváronA TEK és a rendőrség is nagy erőkkel vonult ki egy Jancsár utcai házhoz Székesfehérváron péntek reggel.
2021. 02. 05., 10:20Hírek,koronavírusNem csökken az új napi fertőzöttek száma1576 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 373 564 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma.
2021. 02. 05., 09:42Hírek,oltásOrbán Viktor: március 15-ig beoltanak minden regisztrált hatvan év fölöttitFordulópont következett be a koronavírus-járványban: eddig "a vírus támadott, mi pedig védekeztünk", most viszont "mi támadunk, a vírus pedig védekezik" - mondta Orbán Viktor miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2021. 02. 05., 09:16KözlekedésbalesetÖt jármű ütközött az M7-esen TárnoknálÖsszeütközött öt jármű, ezért lezárták az M7-es autópálya Letenye felé vezető oldalát Tárnoknál - közölte a katasztrófavédelem pénteken az MTI-vel.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 02. 04., 21:31
Hírek,hétvégi időjárásNéhol tavasziasan enyhe lesz az időjárás az első februári hétvégénNéhol tavasziasan enyhe lesz az időjárás az első februári hétvégén, akár 16 fokig is melegedhet a levegő. Az országon belül viszont nagy lesz a kontraszt, másutt napközben is csak épphogy fagypont feletti értékek várhatók. Csapadékra is készülni kell, esőre, ónos esőre, néhol havazásra is. A szél vi...
Fehérvár Médiacentrum fotója
BűnügygyilkosságCsaládi tragédia Gárdonyban: fia ölte meg az idős asszonyt, majd öngyilkos lettA rendőrök egy lakóházban holtan találtak egy idős nőt. A hatóság közlése szerint a fia elismerte tettét, majd öngyilkos lett, a vizsgálat még folyamatban van.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Bűnügy,lopásKerékpárlopás a székesfehérvári vasútállomásnál - ezt a két férfit keresi a rendőrségA rendőrök szerint a lezárt bringát július 20-án vitték el a tárolóból. A nyomozás lopás vétsége miatt indult, a hatóság képeket is közölt az ismeretlen elkövetőkről.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Bűnügy,fesztiválOzora - a tűz miatt eljárást indított a rendőrség Elkezdődött az OZORA Fesztivál. A beköltözés első napján a rendőrség is razziázott. Igar-Vámszőlőhegy területéről, a fesztiválra érkezők közül 5 külföldi állampolgár került előállításra kábítószer birtoklás miatt.
2021. 02. 04., 19:37Hírek,közlekedésAz úgy merész: a rendőrségnél büntetőfékezett egy sértődékeny autós FehérváronÚjabb agyeldobós gyöngyszemet töltöttek fel a világhálóra: egy autósnak olyannyira elgurult a gyógyszere, hogy a székesfehérvári rendőrség mellett büntetőfékezéssel tanította móresre a mögötte közlekedő járművet. És ez még nem minden, ugyanis pár perccel korábban a bíróságnál is megvillantotta a man...
2021. 02. 04., 18:05Hírek,közleményNe szerepeljen politikai hadszíntéren ifj. Ocskay Gábor neve!Arra kérek mindenkit, hogy Gábor emlékét tartsuk tiszteletben! A jégkorong maradjon a béke és a nyugalom szigete – ezzel a kéréssel fordult mindenkihez id. Ocskay Gábor.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 02. 04., 14:15
Hírek,bombaÉles, német aknavető gránátot találtak CsákberénynélA tűzszerészek elvitték és megsemmisítik az életveszélyes gránátot.
2021. 02. 04., 12:37Hírek,gazdaságOrbán Viktor: február közepén konzultáció indul a nyitás kérdésérőlMost, hogy van vakcina, van értelme beszélni az újraindításról - mondta Orbán Viktor miniszterelnök csütörtökön a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) Gazdasági évnyitó című fórumán.
Legnépszerűbb
FehérVár hetilap
Összes újság
Fehérvár Médiacentrum fotója

Látrányi Viktória emlékére, Magyarország születésnapja, augusztus huszadika, Klasszikusok a Zichy-színpadon, Lezárult a néptáncfesztivál. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 08. 21-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

A város legnagyobb ünnepe, a Királyi Napok, Pinke Miklós kapta a Deák Dénes-díjat, Buszmegállót és zebrát kapott az Iszkai út. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 08. 14-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Hivatalba lépett Dolhai Attila, Bajtársaikra emlékeztek a veteránok, Emelkedő lakásbérleti díjak Székesfehérváron, Jurtanap és történelmi piknik. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 08. 07-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Áldás a járművekre, Elkezdődött a FEZEN, Több busz közlekedik augusztus másodikától, Fiatalbarát önkormányzatok a Kárpát-medencében, Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 07. 31-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Teljesen átalakul a Horvát István utca és a Hosszúsétatér kereszteződése, Beszédes József nyomában, Emlékparki nyár, Ismét a királyoké volt a főszerep. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 07. 24-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Virágba borult a liget, Iskolakezdésre gyűjtenek, Újabb kórházi fejlesztést támogat a kormány, Fehérváron is bővít az Emerson. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 07. 17-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!