Hírek
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 09. 14., 11:10
Hírek,értékeinkDöntöttek a fehérváriak, megvan milyen lesz a Virágóra jövőreLezárult a szeptember 13-ig tartó online szavazás, eldőlt, milyen lesz a székesfehérvári Virágóra külseje 2021-ben. 
2020. 09. 13., 20:23Időjárás,időjárásKánikula és gyenge fagy is lehet a hétenHőséggel kezdődik a jövő hét, többfelé 30 foknál is melegebb lesz. A hét második felében viszont érkezik egy hidegfront, így a maximumok inkább 20 fok körül alakulnak majd, szombaton a leghidegebb órákban helyenként 1 fokig is lehűlhet a levegő - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos...
2020. 09. 13., 18:30Hírek,koronavírusKoronavírusos játékost és stábtagot találtak a Fehérvári Titánok hokicsapatnálA Titánok csapatának egy tagja, valamint a stáb egy tagja is pozitív COVID-19 tesztet produkált.
2020. 09. 13., 10:08Hírek,közlekedésMutatjuk hétfőtől hogyan változik a közlekedési rend a belvárosban Bartók Béla tér és a Jókai utca felújítása, továbbá az Oskola utcában felállítandó toronydaru miatt hétfőtől átalakul a Belváros környező utcáinak forgalmi rendje.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 09. 13., 09:44
Hírek,balesetElfogták a megállás nélkül továbbhajtó sofőrt, aki halálos balesetet okozott Fejér megyébenSegítségnyújtás elmulasztása miatt hallgatták ki azt a 23 éves férfit, aki Iváncsán elütött egy kerékpárost, majd megállás nélkül továbbhajtott.
2020. 09. 12., 22:45Hírek,koronavírusBezárhatják a boltot, ha egy vásárló nem visel maszkotSzankcionálni fogják, ha valaki nem visel maszkot boltban és létrehoznak egy újabb miniszteri posztot, melynek célja a családok védelme - jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök szombat este az M1 Híradójában.
2020. 09. 12., 20:04Hírek,balesetHalálos gázolás Fejér megyében, a sofőr megállás nélkül hajtott továbbMeghalt az a kerékpáros, akit a Fejér megyei Iváncsán ütöttek el szeptember 12-én, szombaton délután. A sofőr meg sem állt, úgy hajtott tovább.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 09. 12., 13:00
Sport,sport35. születésnapjára készül a Fehérvár Rugby ClubA kezdetekkor még Fehérvár Áruház SE néven aratták sikereiket a rögbisek, 1995 óta már Fehérvár Rugby Club néven számítanak megbecsült egyesületnek a sportág hazai társadalmában.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Közélet,politikaCser-Palkovics András szerint a Tisza Párt önkormányzati politikájában „több az érzelem, mint a gondolat”Székesfehérvár polgármestere szerint aggasztó, hogy a legnagyobb ellenzéki párt olyan intézkedéseket helyez kilátásba, amelyek csorbítanák az önkormányzatok jogosítványait. A településvédelmi törvény visszavonása helyett ő inkább több hasonló jogszabályt látna szívesen.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Közélet,politikaPornós múltja miatt került reflektorfénybe a Tisza Párt egyik Fejér vármegyei vezetőjeRóka Réka, a Tisza Párt Fejér vármegyei vezetője, aki Magyar Péter bizalmasaként többször is feltűnt Brüsszelben, pornószínésznőként is ismert Valentina Gardell néven. A múltja és szerepvállalása kérdéseket vet fel a párt hitelességével és politikai irányvonalával kapcsolatban.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Közélet,fejlesztésFontos útépítések és intézményfelújítások kaptak támogatói döntést, de a beruházások elkezdéséhez meg kell érkezniük az EU-s forrásoknak isA Bakony utca összekötése az elkerülővel, az Úrhidai és a Móri út felújításának folytatása, de a Vízivárosi, a Tóvárosi Tagóvoda és a Tündérkert Bölcsőde rekonstrukciója is pozitív támogatói döntést kapott a kormánytól a TOP Plusz programban – jelentette be Vargha Tamás, hangsúlyozva, hogy a beruház...
2020. 09. 12., 11:46Hírek,koronavírusOrbán Viktor: október 1-től belépés előtt kötelező lázmérés lesz az iskolákbanBelépés előtt október 1-től kötelező lázmérés lesz az iskolákban - jelentette be videóüzenetben Orbán Viktor miniszterelnök szeptember 12-én közösségi oldalán.
2020. 09. 11., 19:57Hírek,közlekedésOkosbuszok készülnek a fehérvári IkarusbanEurópai uniós forrásnak köszönhetően önjáró, elektromos, intelligens alvázcsalád fejlesztését és prototípus kivitelezését valósíthatják meg az Ikarusban, így akár már egy év múlva elkészülhet az első okosbusz Székesfehérváron.
2020. 09. 11., 18:16Hírek,Velencei-tó8 éve nem volt ilyen alacsony a Velencei-tó vízállásaMegfeneklett hajók, csalódott pecások és száz métereket gyalogló fürdőzők - egyikből sincs hiány az utóbbi hetekben a Velencei-tónál. A tó vízszintje lassan negatív rekordokat döntöget, 2012 óta nem volt ilyen alacsony a vízállás.
2020. 09. 11., 13:22Hírek,beruházásKözel félmilliárd forintból 2021 tavaszára befejeződik a Mártírok útjának felújítása SzékesfehérváronMintegy fél milliárdos, európai uniós támogatás felhasználásával készül el a Mártírok útja rossz állapotú csapadékcsatorna-hálózatának rekonstrukciója. A jelenlegi támogatás a még hiányzó II. szakasz kivitelezését tartalmazza.
2020. 09. 11., 12:31Hírek,KormányinfóKormányinfó: cél, hogy az ország működőképes maradjon, az óvodák, iskolák normális rendben működhessenekNem engedhetjük meg, hogy a vírus tönkretegye a mindennapokat - mondta el Gulyás Gergely Miniszterelnökséget vezető miniszter a pénteki kormányinfón.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 09. 10., 22:38
Hírek,időjárásJó hír: hétvégén is marad a hőségA hétvégén is marad a hőség, többfelé 30 foknál is melegebb lesz napközben, de éjszakánként felfrissül az idő - derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből.
2020. 09. 10., 17:23Hírek,balesetHalálos baleset az M7-esen: fűnyíró traktornak ütközött egy autó PolgárdinálPolgárdi térségében egy fűnyírást végző munkagépnek ütközött egy személygépkocsi.
2020. 09. 10., 14:28Hírek,koronavírusKoronavírusos a Jáky egyik diákjaMég pénteken észlelte magán a koronavírus-fertőzés tüneteit a székesfehérvári Jáky József Technikumának egyik diákja. Mára kiderült: pozitív lett a teszt, elkapta a vírust.
2020. 09. 10., 01:26Hírek,koronavírusSzeptember 15-től leszállítják a vonatokról és a buszokról, aki nem visel maszkotLeszállítják a maszk nélkül utazókat szeptember 15-től a Volánbusz és a MÁV-Start járműveiről - tájékoztatta a Volánbusz szerdán az MTI-t.
Közlekedés
Még több cikk
Fehérvár Médiacentrum fotója
Közlekedés,balesetHármas karambol az M1-esen, mentőhelikopter is érkezett a helyszínreA 33-as kilométernél történt ütközéshez bicskei és tatabányai tűzoltók vonultak ki. A mentési munkálatok idejére teljes útzár volt érvényben az autópályán.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Közlekedés,balesetVillanyoszlopnak ütközött egy autó GárdonybanVillanyoszlopnak ütközött egy gépkocsi Gárdonyban, a Keszeg utcában, a vasúti átjáró közelében. A tűzoltók áramtalanították a járművet.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Közlekedés,balesetFelborult és kigyulladt egy autó az M7-esenBaleset történt az M7-es autópálya Budapest felé vezető oldalán, Székesfehérvár közelében egy sávon halad a forgalom.
2020. 09. 09., 22:18Hírek,koronavírusEgy tanár és egy egész osztály van karanténban a székesfehérvári Árpád Szakképző IskolábólKulcsár Szilvia, a Székesfehérvári Szakképzési Centrum kancellárja mondta el a részleteket az iskolában felbukkant koronavírus-fertőzésről.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 09. 09., 21:08
Hírek,koronavírusFertőtlenítették a Vörösmarty Színház teljes épületétMiután a Vörösmarty Színház társulatának egyik tagja koronavírusos lett, az önkormányzat elrendelte az épület soron kívüli fertőtlenítését.
2020. 09. 09., 20:14Hírek,koronavírusMég nem tesztelték tömegesen embereken, de már lehet kapni az orosz koronavírus-vakcinátPolgári forgalomba került az új koronavírus-fertőzés megelőzését szolgáló Gam-Kovid-Vak (Sputnik V) vakcina első tétele - közölte az orosz egészségügyi minisztérium. Európában még nem tudni, mikor lesz oltás.
2020. 09. 09., 18:19Hírek,koronavírusCser-Palkovics András: szeptember 14-től ismételten segítséget nyújtunk az időseknek, szigorúbban ellenőrizhetik a maszkviseléstSzékesfehérvár polgármestere a Fehérvár Televíziónak nyilatkozott, amely során a szociális intézményekkel és szolgáltatásokkal kapcsolatos fejleményekről, illetve döntésekről adott tájékoztatást.
Legnépszerűbb
FehérVár hetilap
Összes újság
Fehérvár Médiacentrum fotója

Áldás a járművekre, Elkezdődött a FEZEN, Több busz közlekedik augusztus másodikától, Fiatalbarát önkormányzatok a Kárpát-medencében, Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 07. 31-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Teljesen átalakul a Horvát István utca és a Hosszúsétatér kereszteződése, Beszédes József nyomában, Emlékparki nyár, Ismét a királyoké volt a főszerep. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 07. 24-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Virágba borult a liget, Iskolakezdésre gyűjtenek, Újabb kórházi fejlesztést támogat a kormány, Fehérváron is bővít az Emerson. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 07. 17-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Hazatért a király, Több mint hatszázan diplomáztak a Kodolányin, Újra régész színház a múzeumban, Versbe szedett történelem. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 07. 10-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Közösségi közlekedés, útfelújítások és színházigazgató-választás, A fehérvári múzeum a legjobbak között, Megújult a napközis tábor, Táncgála a színházban. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 07. 03-án megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Életet mentettek a Depónia munkatársai, Brüsszelben tárgyalt a polgármester, fél évszázados az M7 Bistro. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 06. 26-án megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!