Hírek
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 04. 04., 21:43
Időjárás,időjárásNem jó hír: hidegfront érkezikTöbb helyen tíz fokot is visszaesik a hőmérséklet és lesz, ahol havazásra is készülni kell az Országos Meteorológiai szolgálat előrejelzése szerint.
2021. 04. 04., 16:31Hírek,áramszünetÁramszünet lesz a VárkörútonElektromoshálózat-felújítás miatt szünetel majd a szolgáltatás Székesfehérváron, a Várkörúton.
2021. 04. 04., 11:27Hírek,koronavírusKoronavírus: 2 millió 312 ezer a beoltott, 6566 az új fertőzött, köztük 449 Fejér megyeiA koronavírus-fertőzéssel összefüggésben 211 beteg hunyt el szombaton.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 04. 04., 10:03
Hírek,köszönetFehérváron is jártak a fiatalok, akik mécsesekből kirakott feliratokkal köszönik meg a mentősök helytállásátKorábban Budapest több pontján is mécsesekből raktak ki mentőemblémákat, így tisztelegve a mentők koronavírus elleni áldozatos munkája előtt. Most Székesfehérváron is jártak az "alkotók".
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 04. 03., 14:13
Hírek,koronavírusSzombaton 83 ezer embert oltanak be, és húsvétkor is folytatódnak az oltásokMindenkit arra kérnek, aki megkapta a behívóját, menjen el és vegye fel az oltást.
2021. 04. 03., 11:15Hírek,koronavírusKoronavírus: 2 millió 236 ezer a beoltott, 8637 az új fertőzött, köztük 453 Fejér megyeiA koronavírus-járvánnyal összefüggésben 242 beteg hunyt el pénteken.
2021. 04. 02., 15:46Hírek,balesetNégyes karambol történt az M7-esen Martonvásárnál a Balaton feléMartonvásárnál, a Balaton felé vezető oldalon forgalmi akadály alakult ki.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 04. 02., 14:33
Hírek,húsvétA Csónakázó-tónál, a Halesz parkban vagy a Palotavárosi tavaknál kereshetik a gyerekek nagyszombaton a Vörösmarty Színház meglepetéscsomagjaitLegyél szemfüles, találd meg a tapsifülest! – húsvéti játékra hívja a gyerekeket a Vörösmarty Színház.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Bűnügy,rendőrségJogsi nélkül, részegen fogtak egy körözött férfit SzékesfehérváronA férfit a Horváth István lakótelepen igazoltatták, ahol kiderült: vezetnie sem lett volna szabad. A rendőrség előállította és büntetés-végrehajtási intézetbe szállította.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Bűnügy,csalás A lányának hitte, de valójában egy csalónak küldte el minden pénzét egy gárdonyi néniA nyugdíjas asszony WhatsApp-on tartotta a kapcsolatot a csalóval, akit végig a lányának hitt. Csak akkor derült ki az igazság, amikor a valódi lánya felhívta.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Bűnügy,rablásGázpalackot rendelt, rablásra készült a móri férfi, pechére rendőrökkel érkezett a futárEgy móri férfi többször szorult helyzetbe hozott egy futárt, végül a rendőrök állítottak csapdát az elkövetőnek.
2021. 04. 02., 11:27Hírek,koronavírusTöbb mint kilencezer új fertőzött egy nap alatt, húsvét alatt is tartsuk be a szabályokat!9055 az új fertőzöttek száma, ezzel a járvány kezdete óta összesen 670 776 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma.
2021. 04. 02., 10:28Hírek,koronavírusOrbán Viktor: három és fél millió beoltott után jöhetnek a nyitás újabb lépéseiNagypéntek reggelén a miniszterelnök a Kossuth Rádióban arról beszélt: húsvétkor is létfontosságú a szabályok betartása. Megerősítette: április 19-én kinyitnak az iskolák.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 04. 02., 08:27
Hírek,hétvégi időjárásHúsvét - Lehűl az idő a hosszú hétvégén, mínusz hét fok és hózápor is lehet Lehűl, sőt néhol téliesre fordul az idő a hosszú hétvégén: pénteken még mérhetnek 20 fokot, de aztán inkább 10 fok körül alakulnak a maximumok, hajnalban pedig sokfelé fagypont alatti hőmérsékletek is lesznek. Szombaton és vasárnap a hegyekben hózápor is lehet - derül ki az Országos Meteorológiai S...
2021. 04. 01., 20:35Hírek,csalásEzúttal ingyenes FFP-maszkokkal próbálják csőbe húzni a gyanútlan áldozatokatA múltheti SMS-ben érkező, csomagküldős trükközés után ezúttal Müller Cecília nevével ellátott, a Nemzeti Népegészségügyi Központ által kiküldött e-mailekkel próbálják átverni a jóhiszemű embereket. Figyeljetek oda, hogy mire kattintotok!
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 04. 01., 12:50
Hírek,állásÁlláslehetőségek a székesfehérvári luxus lószállító és lakókamion-gyártó STX Horseboxes Kft.-nélA cég idén 6000 négyzetméteres új csarnokkal bővíti székesfehérvári telephelyét.
2021. 04. 01., 11:42Hírek,koronavírusDr. Cser-Palkovics András: 24 hellyel növeltük a Béla úti temetőben található hűtők befogadóképességétA kegyeleti szolgáltatások ügyintézésben is tartanak ügyeletet hétvégén - tájékoztatott Székesfehérvár polgármestere.
2021. 04. 01., 11:29Hírek,koronavírusKoronavírus: 2 millió 65 ezer a beoltott, 9288 az új fertőzött, köztük 491 Fejér megyeiA koronavírus-fertőzéssel összefüggésben elhunyt 258 beteg a tegnapi napon.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 03. 31., 23:38
Hírek,húsvétTöbb helyen is húsvéti díszbe öltöztek a fák SzékesfehérváronA belvárosban, a Maroshegyen és a Vasvári Általános Iskolánál is hangulatos fotók készültek, több helyen indult kezdeményezés közösségi tojásfadíszítésre.
2021. 03. 31., 23:02Hírek,koronavírusOrbán: húsvét után meglesz a 2,5 millió beoltott, aztán jöhet a lépcsőzetes újranyitásA korlátozó intézkedések csak lassítják a járványt, megállítani nem tudják, így egyetlen megoldás van, az oltás - mondta Orbán Viktor miniszterelnök az M1-nek adott exkluzív interjújában.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Gazdaság,bankKiderült, hogy hol és milyen bankautomatákat telepítenek FejérbenA kormány döntése alapján 2025 végéig minden ezer fő feletti településen kötelező lesz bankautomatát üzemeltetni. A Magyar Közlönyben már az is megjelent, melyik bank hová megy.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Gazdaság,marketingHogyan érheted el az organikus forgalom növekedését a keresőmotorok segítségével?Gondoltál már arra, hogy a digitális jelenléted erősítésével mennyivel több ügyfelet érhetsz el? Ha sikerül elérned, hogy weboldalad az organikus keresési eredmények élén szerepeljen, akkor hosszú távon nagyobb forgalomra és több ügyfélre számíthatsz hirdetési költségek nélkül. Mekkora előnyt jelent...
Fehérvár Médiacentrum fotója
Gazdaság,építkezés40 éves az Építők Forrása és most az ünnepelt ajándékoz Egész napos akciókkal és családi programokkal vár minden érdeklődőt 2025.06.27-én, most pénteken a 40 éves Építők Forrása, Fehérvár egyik legrégebbi építőanyag kereskedése!
2021. 03. 31., 21:17Hírek,támogatás75 millió forinttal támogatja a Köfém a fehérvári kórházat Howmet Aerospace Foundation alapítványán keresztül 250 000 dollárral, azaz 75 millió forinttal támogatja a Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház működését a Howmet-Köfém Kft. A mai jelképes csekkátadó eseményen Dr. Bucsi László főigazgató elmondta, hogy a nagylelkű felajánlás lehetővé tes...
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 03. 31., 20:00
Hírek,bűnügyElfogták a 3 milliárdos kárt okozó közép-dunántúli bűnszervezet fejétNemzetközi akcióban, több mint 300 pénzügyi nyomozó és járőr részvételével, valamint az EUROPOL támogatásával számolt fel a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) egy Közép-Dunántúlról irányított bűnszervezetet. A fiktív számlázásra szakosodott bűnbanda több mint 3 milliárd forint kárt okozott a költségve...
Fehérvár Médiacentrum fotója
2021. 03. 31., 18:32
Hírek,koronavírusMegkezdték a kismamák oltását a fehérvári kórházban, csütörtöktől a pedagógusok következnekMár lehetőségük van a várandósoknak, szoptatós kismamáknak is, hogy megkapják a koronavírus elleni vakcinát a Fejér Megyei Szent György Kórházban - erre elkülönített helyet biztosít az intézmény. Csütörtöktől a megyében élő pedagógusokat is várják az oltóponton.
2021. 03. 31., 16:06Hírek,hulladékszállításNem változik a hulladékszállítás rendje húsvétkorA Depónia Nonprofit Kft. ügyfélszolgálata és a hulladékudvarok azonban zárva tartanak majd.
Legnépszerűbb
FehérVár hetilap
Összes újság
Fehérvár Médiacentrum fotója

Hazatért a király, Több mint hatszázan diplomáztak a Kodolányin, Újra régész színház a múzeumban, Versbe szedett történelem. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 07. 10-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Közösségi közlekedés, útfelújítások és színházigazgató-választás, A fehérvári múzeum a legjobbak között, Megújult a napközis tábor, Táncgála a színházban. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 07. 03-án megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Életet mentettek a Depónia munkatársai, Brüsszelben tárgyalt a polgármester, fél évszázados az M7 Bistro. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 06. 26-án megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

A városé a Vidi, A Harman jubileuma, Szarka Géza tér a belvárosban, Kelő napsugár a tóparton. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 06. 19-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Városi mentőöv a Vidinek, Robotika és háromdimenziós nyomtatás, Fehérvár is adománnyal segít Parajdnak, Elindult a Koronázó tér felújítása. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 06. 12-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Buszközlekedés, autópálya-bővítés és a Vidi helyzete, Szépül a belvárosi sétány, Fehérváron a Kárpátia Expressz, Határtalan Fesztivál negyedszer. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 06. 05-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!