Életmód
2020. 07. 02., 14:24Stílus,divatFürdőruhadivat 2020: vissza a '80-as évekbe!Oldalt derékig felszabott alsók, fémes vagy neon csillogás, állatminta: az idei nyár fürdőruhadivatja garantáltan visszarepít a nyolcvanas évekbe!
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 07. 02., 11:08
Életmód,coaching2020: te milyen címet adnál eddig az évnek?Koronavírus, Black Lives Matter és még hol van a vége? Pontosan fél évre. 2020 eddig egyáltalán nem volt unalmas év, de talán nem ilyen izgalmakra vágytunk. Az elmúlt hat hónap, sokunk számára soha nem tapasztalt kihívásokat hozott. Érdemes lehet egy kicsit elcsendesedve visszanézni rájuk, átgondoln...
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 07. 01., 21:33
Életmód,nyárRetró hangulatban nyitott újra az Északi-strand VelencénHosszú partszakasz a fürdőzőknek, nosztalgikus food truckok és hagyományos strandbüfé, szórakoztató sportversenyek, koncertek, kertmozi és közösségi iroda - mindez várja a megújult Északi-strandra érkezőket július 1-től a Velencei-tónál.
2020. 07. 01., 16:28Stílus,divatCoco Chanel hozta divatba a barnaságotA napbarnított bőr a 20. század elején jött divatba. A 19. századig a porcelán-fehérségért még eret is vágtak a hölgyek, hogy az elfolyt vértől sápadtabbnak tűnjenek.
2020. 07. 01., 11:44Életmód,környezettudatosságIdén is meghirdetik a Műanyagmentes júliust - A Jancsárkertben pontgyűjtő játékkal buzdítanak hulladékmentes vásárlásraMellőzzük az egyszer használatos műanyagból készült eszközöket, a szemét növelése helyett keressünk hosszútávú megoldásokat és gondoljuk át a vásárlásainkat - erről szól a Műanyagmentes július. A Jancsárkertben információkkal, környezettudatos termelőkkel és pontgyűjtő akcióval készülnek.
2020. 06. 30., 15:58Gasztro,fagyiAz Év Fagylaltja: a fehérvári Damniczki Cukrászda tonkababos affogatója is továbbjutott az országos döntőbeA fehérvári Damniczki Cukrászda tonka-mogyoró affogatója, valamint a Füredi Fagyizó passió-karamellje és törökmézes vaníliája jutott tovább a Fehérváron rendezett régiós selejtezőről az Év fagylaltja országos döntőjébe.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 06. 28., 20:17
Utazás,vasárnapi szubjektívEgy hét nyaralás a Balatonnál egymillióért? Kérem?Mentőövet dobott a világjárvány a belföldi turizmusnak, de kérdés, hogy mennyire tudnak élni az egyszerinek tűnő lehetőséggel az érdekeltek. Inkább rövid távon próbálnak mindent kifacsarni a vendégekből vagy a hosszú távon gondolkozás lehet a jó taktika? Egyelőre úgy tűnik, hogy a többség az előbbit...
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 06. 27., 11:05
Egészség,BiokertészetItt a ribizliszüret ideje: szedjünk fekete ribizlit!Itt van a ribizliszezon! A piros ribizli mellett rendkívül népszerű a fekete változat, mely nem igényel túl nagy törődést. Ha figyelünk ültetési igényére és rendszeresen megújítjuk, akkor sokáig megajándékoz termésével: akár 15 évig is élhet egy bokor, mely bőségesen ellát gyümölccsel!
Vásárlás
Még több cikk
Fehérvár Médiacentrum fotója
Vásárlás,korlátozásMennyiségi korlátozást vezet be a Rossmann az árrésstopos termékekreA Rossmann drogérialánc mennyiségi korlátozást vezet be több termékre, és kuponokat sem lehet majd felhasználni ezeknél az árucikkeknél.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Vásárlás,visszahívásVisszahívtak egy jégkrémet, mert fóliadarab lehet benneFóliadarab kerülhetett a Bocco Doro egyik jégkrémébe, ezért a gyártó és a Nébih visszahívta a terméket. Aki ilyet vásárolt, ne fogyassza el, az árát visszatérítik.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Vásárlás,húsvétÍgy lesznek nyitva a boltok és a piacok húsvétkor SzékesfehérváronA húsvéti ünnepek alatt változik a boltok és piacok nyitvatartása Székesfehérváron. Az alábbiakban összegyűjtöttük, mikor érdemes elindulni vásárolni, hogy minden időben az asztalra kerüljön.​
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 06. 26., 20:21
Egészség,egészségügyA halálesetek közel fele megelőzhető lenne hazánkban? - Új betegellátási modellt ismertettek FehérváronÚj betegellátási és oktatási modellt ismertettek a Fejér Megyei Szent György Kórház egy előadásán, a lényege, hogy a tudomány eredményeit minél hatékonyabban hasznosítsák a gyógyításban.
2020. 06. 23., 21:01Egészség,TestszobrászatTanulj meg helyesen lélegezni futás közben!Bemelegítés, levezetés, futótechnika, helyes légzés/edzőmaszk - egy orvost kérdeztünk meg arról, hogy miért fontosak mindezek sportolás közben.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 06. 22., 21:12
Egészség,egészségügyJúnius 22-től online is foglalhatsz időpontot a fehérvári rendelőintézetek laborvizsgálatairaJelenleg a pre-triázs rendszer miatt időpont nélkül a lábunkat sem tehetjük be a vérvételi helyekre. Az időpontfoglalás most már neten is lehetséges.
2020. 06. 21., 20:51Életmód,vasárnapi szubjektívMikor lett normális a bunkóság?Az egész úgy kezdődött, hogy a kertben árválkodó, bontott ajtókat el szerettem volna ajándékozni a Facebook adok-veszek felületén.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 06. 21., 15:34
Életmód,családBántalmazás szóban és tettlegesen - a kapcsolati erőszak formái és a kiút lehetőségeInterjú Farkas István pszichológussal, családgondozóval, a Székesfehérvári Lelki Elsősegély Telefonszolgálat szakmai vezetőjével és Bogárdi Gyöngyi szolgálatvezetővel a családon belüli erőszakról.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 06. 21., 09:36
Életmód,apák napjaMagyarországon apának lenni jó!Magyarországon jó apának lenni, hiszen az apaság pozitív hatással van a férfiak életminőségére, ezért is örvendetes, hogy nőtt a férfiak gyermekvállalási kedve - derült ki a Kopp Mária Intézet a Népesedésért és a Családokért (KINCS) kutatásából.
2020. 06. 20., 16:11Életmód,napszemüvegElmondjuk miért ne vegyél gagyi napszemüveget!Ha a napszemüveg nem véd az UV-sugarakkal szemben, akkor hosszabb távon nagyobb valószínűséggel alakul ki szürkehályog és az időskori vakságot okozó szemfenéki meszesedés.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 06. 20., 13:25
Oktatás,oktatásTöbb óvodás, de kevesebb iskolás zárta a tanévet Fejérben, mint egy évvel korábbanBefejeződik egy igen érdekes oktatási év, a KSH adatainak segítségével megnéztük, mennyi gyermek megy nyári szünetre úgy, hogy valójában már három hónapja otthon tanul vagy játszik.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 06. 20., 10:46
Egészség,BiokertészetLilaakác: évtizedes pompa és pusztító életerőCsodálatos illatot áraszt és gyönyörű látványt nyújt a dús fürtöket hozó lilaakác. A kékeslila, csüngő virágú növény akár tíz méter magasra is felkúszhat, s megélheti az ötvenedik születésnapját is.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Oktatás,találkozó70 éves érettségi találkozójukat ünnepelték a hunyadis diákokHétvégén tartották érettségi találkozójukat a Hunyadi Közgazdasági Technikum 1955-ben végzett 4B osztályának tagjai.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Oktatás,szakképzésMiért válaszd a prémium táplálkozási tanácsadó képzést?Gondolkodtál már azon, hogyan indulhatnál el egy új karrier útján, ahol az egészséges életmód és a táplálkozás kerül a középpontba? Sokaknak eszébe jut, hogy a táplálkozás terén szerzett tudás nemcsak személyes életükben, de munkájuk során is komoly előnyöket nyújthat.
Fehérvár Médiacentrum fotója
Oktatás,adományÚjabb támogatás az Alba InnovárnakTöbb mint 14 millió forintos támogatást kapott az Alba Innovár a Howmet-Köfémtől. A mostani adományból például a fiataloknak szóló kibervédelmi oktatási program valósulhat meg. 
2020. 06. 19., 18:14Egészség,koronavírusSzámítanak második hullámra, de rendben folynak a fejlesztések a fehérvári kórházbanA családbarát szülészet befejezése, új műtők építése és a parkolóépítés is szerepel a Fejér Megyei Szent György Kórház fejlesztései, tervei között. Megvalósulásuk ideje azon múlik, lesz-e második hullám. Erről is beszélt dr. Bucsi László főigazgató.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 06. 18., 12:33
Egészség,koronavírusDr. Bucsi László: A júliusi fizetéssel kaphatják meg az extra juttatást a fehérvári kórház dolgozóiTeljes kapacitással működik újra a fehérvári kórház. Dr. Bucsi László, a Fejér Megyei Szent György Kórház főigazgatója a veszélyhelyzet végén értékelte az elmúlt hónapokat.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 06. 17., 18:10
Életmód,szubjektívIlyen most Fehérváron strandolni: megnéztük, milyen korlátozások vannak a vírus miattBiztonságos most strandolni Fehérváron? Megnéztük, mi a helyzet.
Fehérvár Médiacentrum fotója
2020. 06. 17., 16:34
Egészség,egészségÍgy készülj a laborvizsgálatraGondoltad volna, hogy bizonyos zöldségek befolyásolják a véralvadási értékeket? Megihatod-e a reggeli kávédat, ha vérvételre mész? Orvosi tanácsok laborvizsgálat előtt.
Legnépszerűbb
FehérVár hetilap
Összes újság
Fehérvár Médiacentrum fotója

Átadták az új kórházi részleget, Közös megemlékezés a hősök napján, Adomány a gyerekosztálynak, Átfogó menetrendváltozás jöhet. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 05. 29-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Székesfehérvár köszönti katonáit, Okostanterem minden általános iskolában, Újabb adomány az Alba Innovárnak, Felújított sporteszközök, Táncba hívják az időseket. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 05. 22-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Új közösségi háza lehet Börgöndnek, Jön a Hetedhét Játékfesztivál!, Jövő héten kezdődik a lomtalanítás!, A közlekedési kultúráért. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 05. 15-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Belvárosi terek újulnak meg, Folytatódik a fehérvári okostanterem-program, Tűzoltók Székesfehérvár közbiztonságáért, Polgármesteri összegzés a városi iskolafejlesztésekről. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 05. 08-án megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

Elismerés az emlékhelynek, Kettős ünnep a Mesevilág Bölcsődében, Bolondballagók a belvárosban. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 05. 01-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!

Fehérvár Médiacentrum fotója

A király Tatára „lovagolt”, Keresztútjárás és szentmise, Szépkorúak tavaszköszöntője, Szent György-napi emlékérmek. Minderről és sok minden másról is olvashatsz a 2025. 04. 24-én megjelent Fehérvár Hetilapban. Jó szórakozást kívánunk!